AJÁNLATADÓ MÉRNÖK (ACÉLSZERKEZET GYÁRTÓ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 100 %-ban magyar tulajdonú vállalat, akik több, mint 30 éve foglalkoznak acélszerkezet gyártással, és épületek generálkivitelezésével.
A gyártás jelenleg két Fejér megyei- saját tulajdonú - telephelyen történik.

Csapatukat erősítve keresünk most számukra egy tapasztalt szakembert

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK
pozícióba.
Feladatok:
  • Projektek előkészítése
  • Műszaki tervek alapján anyagkigyűjtések elvégzése
  • Költségvetés elkészítése
  • Alvállalkozói árajánlatkérések elkészítése
  • Ártükrök készítése
  • Műszaki egyeztetés, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Alád tartozó értékesítési asszisztens kolléga munkájának koordinálása
Elvárások:
  • Min. technikusi végzettség
  • Építőiparban szerzett 5 éves szakmai tapasztalat, ebből min. 2-3 év gyakorlat ajánlatkészítésben, műszaki előkészítőként
  • Jó kommunikációs készség- hiszen ügyfelekkel és hatóságokkal fogsz kapcsolatot tartani
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés- hiszen épületek kivitelezésének az előkészítését fogod ellátni
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete - nagyon sok excel táblával fogsz dolgozni
Előny:
  • Építőmérnök VAGY építészmérnök egyetemi/ főiskolai végzettség
  • AutoCad, ArchiCad felhasználói szintű ismerete
  • Angol vagy német nyelvismeret
Amit cserébe kapsz:
  • Kiemelkedő alapbér
  • Félévente prémium jár teljesítményedhez igazítva
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, családias munkakörnyezet- kis létszámmal fogsz együtt dolgozni, akik mind segítőkészek lesznek veled és akiknek a szívügyük  a kivitelezés
  • Fejlődési-, karrier építési lehetőség- van előrelépési lehetőség, a későbbiekben Te lehetsz a következő építésvezető vagy projektvezető kolléga, ezért a fejlődés adott
Munkavégzés helye:
  • Fejér megye- Székesfehérvár

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet frissített szakmai önéletrajzod elküldésével!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség Miskolc vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére MISKOLC vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Vas megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség SZOMBATHELY vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére SZOMBATHELY vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

SZERVIZTECHNIKUSOK FIGYELMÉBE! Pest megyei székhelyű megbízónk ipari konyhatechnológiai eszközök szervizelésével/javításával foglalkozik. Bővülő szervizcsapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva