ÉPÍTÉSVEZETŐ (BUDAPEST ÉS PEST MEGYEI PROJEKTHELYSZÍNEKEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt.

Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

ÉPÍTÉSVEZETŐ

pozícióba alkalmazotti jogviszonyban.
Feladatok:
  • Építőipari projektek (felújítások, generálkivitelezések) lebonyolítása
  • A projektvezető munkájának segítése a munkaterületen
  • A projekt csapat koordinálása;
  • Kapcsolattartás a műszaki ellenőrrel, alvállalkozókkal
  • Naprakész adminisztráció vezetése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása
Elvárások:
  • Min. középfokú építőipari végzettség
  • Min. 3 év tapasztalat magasépítésben, generálkivitelezésben építésvezető/művezetőként
  • E-napló vezetésében tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • TERC költségvetési program ismeret
Amit kínálnak:
  • Piacképes bércsomag (alapbér +  kiemelkedő negyedéves bónusz + utazástámogatás)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér - 60 fős alkalmazotti létszám
  • Szakmai fejlődési lehetőség, számos új projekt
Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megyei projekthelyszínek
  • Ritkábban vidék is előfordulhat
A kiválasztás menete:
  • Pályázatát kérjük töltse fel rendszerünkön keresztül a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával.
  • A jelentkezés beadását követően 24 órán belül felvesszük Önnel a kapcsolatot és leszervezünk egy első körös interjút Skypon, amennyiben megfelel pályázati anyaga a támasztott elvárásoknak.
  • A skype meghallgatást követően, minden óvintézkedést figyelembe véve és betartva, Megbízónk ügyvezetőivel is lehetősége lesz személyesen megismerkedni, akik akár már az első körön dönteni tudnak, hogy szeretnének-e Önnel megállapodni.
  • Hogy mikor kezd, az pedig Önön múlik, hiszen a projekt már indítható, csupán a megfelelő építésvezetőre van szüksége partnerünknek!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our partner is a leading European specialist in the development and marketing of innovative and sustainable aluminium solutions for windows, doors, curtain walls, sliding systems, sun screening and conservatories. Driven by energy-efficiency and the willingness to take responsibility for the environment. In our current team, we are now looking for SALES ENGINEER (ALUMINIUM SYSTEMS AND SOLUTIONS) who will do his best to keep the company in the lead.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Megbízónk egy piacvezető, alumínium nyílászárókat, üvegfalakat és árnyékolókat tervező, gyártó és kivitelező vállalat. Az egyetlen olyan hazai alumínium nyílászáró tervező, gyártó és kivitelező cég, amelynek saját kutatás-fejlesztési küldetése, állandó fejlesztő csapata és programja van. Innovatív, kifejezetten az ügyféligényt szem előtt tartó, kiváló mérnöki szakembergárda biztosítja a prémium minőséget, ahol nemcsak az építésztervezői szakmai, hanem a megrendelői álmokat is meg lehet valósítani. Bővítés céljából keresnek ÉPÍTÉSVEZETŐ kollégát, aki a nyílászáró beépítésű projektekben az alvállalkozói csapatot tudja támogatni. Fő felelőssége: építésvezetőként koordinálni a budai projekteket Feladatok ellátásához nyelvtudás nem szükséges

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Partnerünk magyar tulajdonban lévő, precíz, megbízható, hazai és nemzetközi projektekben egyaránt jelenlévő tervezői vállalat. Bővülés céljából keresik új kollégájukat STATIKUS TERVEZŐ - SZERKESZTŐ pozícióba. Sokrétű tapasztalataik lehetőséget nyújtanak, hogy teljes körű szerkezettervezési szolgáltatást nyújtsanak ipari, anyagmozgató berendezési és kereskedelmi szektorokban munkát végző partnereik számára. Örömmel dolgoznak veled akkor is, ha nincs sokéves tapasztalatod, szívesen betanítanak. Diplomata negyedben, elegáns munkakörnyezetben, összetartó kis csapatban dolgozhatsz, ahol munkádat megbecsülik, jelentkezz!

A hirdetés lejár 4 nap múlva