GÉPÉSZTECHNIKUS - KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk, Magyarország egyik vezető raklapgyártója , termelési folyamatainak hatékony és hosszútávú támogatására keres

Gépésztechnikus, Karbantartó

munkatársat.

FŐBB FELADATOK:

  • Automatizált gyártóberendezések megfelelő, folyamatos működésének biztosítása,
  • Gyártóberendezések és gépek karbantartási, szervizelési feladatainak elvégzése,
  • Gépek állapotfelmérése, mechanikus, elektronikus hibák javítása, használt alkatrészek cseréje, felújítása.

ELVÁRÁSOK:

  • Autószerelői vagy gépésztechnikusi végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Elektromos gépek javításában, karbantartásában való tapasztalat
  • A gyártás biztosításban történő aktív részvétel
  • Gyakorlatias gondolkodású, önálló, problémamegoldó személyiség
  • Eredményorientált, proaktív hozzáállás
  • Általános számítástechnikai ismeretek

ELŐNY:

  • Faipari technológiák ismerete
  • Környékbeli lakos

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatosan fejlődő vállalati környezet
  • Támogató légkör, rugalmas vezetői hozzáállás, gyors döntési mechanizmusok
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes bérezés (próbaidős bér nettó 400.000, utána kezdő bér nettó 500.000,- Ft), költségtérítések
  • Stabil tulajdonosi háttér, hosszútávú együttműködés
  • Egyműszakos munkarend

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)Gyártás, Termelés

MUNKAVÉGZÉS HELYE2081 Piliscsaba, Kálvária út .50-52

Amennyiben felkeltette az álláslehetőség az érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajz csatolásával.

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnerünk Pest megyei nemzetközi hátterű vállalat. Termelésük műszaki felügyeletére és az operatív folyamatok támogatására keresünk csapatukba szakembert az alábbi pozíció betöltésére: TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ügyfelünk egész Európára kiterjedő hálózata folyadékkezelési problémák megoldását kínálja a feldolgozóipar számára, ideértve egyebek között a vegyipart, a petrolkémiai ipart, a szennyvízkezelést, az élelmiszer- és italgyártást, a gyógyszergyártást, a papír- és csomagolóanyag-előállítást, a kozmetikai ipart, a textil-, a kerámia- és a festékgyártást, valamint az erőműveket. A cég dinamikus növekedéssel a legnagyobb térfogat-kiszorításos szivattyú-forgalmazóvá lépett elő Európában. Jelenleg 21 országban van képviselete, illetve szervizhálózata. Az ő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő, már közel 50 fős cég. Fő profiljuk az egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezése. Bővülő csapatukba a következő szakembert keressük: MECHANIKUS GÉPÖSSZESZERELŐ

A hirdetés lejár 10 nap múlva