KISZÁLLÍTÁS TERVEZÉS ASSZISZTENS MENEDZSER (LOGISZTIKA)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez.

Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

KISZÁLLÍTÁS TERVEZÉS ASSZISZTENS MENEDZSER

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A Kiszállítás tervezési osztály támogatása, kiszállítások optimalizálása, időzítése és kontrollálása, valamint a Kiszállítás tervező munkavállalók és Monitoring csapat koordinálása
  • Heti tervek készítése (48 órás előre tervezés, 24 órás rendelés Export/LCM rendelés)
  • Regisztrációs számok feltöltése és adminisztrálása SAP-ban, illetve a belső rendszerekben
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, fuvarozó cégek kapcsolattartóival a zökkenőmentes ellátás érdekében
  • Fuvarok optimalizálása, jelentések készítése
  • Sürgős kiszállítások megfelelő kezelése
  • Közvetlen szállítások időbeni ellenőrzése, kontrollálása
  • GPS rendszerek megfigyelése, riportok készítése
  • KPI mutatók és célok meghatározása a munkavállalók számára
  • Expressz szállításokhoz riportok készítése
  • SAP, Cello és ACTS magasszintű rendszerismerete
  • Beszámoló készítése a lemondási díjakról és ezek megelőzésére való akciók kidolgozása
  • Közvetlen felettes által meghatározott ad hoc jellegű feladatok
  • Napi, heti, havi riportok, kimutatások, statisztikák készítése
  • A munkakörrel összefüggő egyéb feladat ellátása a vonatkozó szabályozásoknak megfelelően
  • Munkaterületen rendszeresített berendezések, azok üzemképes és munkavédelmi állapotának és rendeltetésszerű használatának napi ellenőrzése

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Rendelkezel minimum 5 év tapasztalattal hasonló területen
  • Van tapasztalatod fuvarozó cégekkel való kapcsolattartásban
  • Minimum felsőfokú végzettséged van, de preferált az egyetemi végzettség
  • Megbízható, önálló, pontos, precíz és rugalmas vagy
  • Angol nyelvtudásod kommunikációképes (szóban és írásban)
  • MS Office számítógépes ismereteid felhasználói szintűek

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Cafeteria és egyéb juttatások belső szabályozás szerint
  • Rugalmas munkarend (1 órás ebédidővel, mely nem része a munkaidőnek)
  • Teljesítmény bónusz
  • Céges buszjárat / üzemanyagtérítés

Munkavégzés helye: Jászfényszaru

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed angol nyelvű szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretnél egy innovatív, összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád és megmutathatod magad? Számít neked a fejlődés és tanulás lehetősége? Akkor megtaláltál minket! Kollégánkat keressük NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ pozícióba. Csatlakozz hozzánk, ahol... Egy skandináv vállalati kultúrában megkapod a felhatalmazást, hogy cselekedj és döntéseket hozz - a kreatív gondolkodás érték, A hibákat tanulási lehetőségként fogjuk fel, A tehetségedet folyamatosan ápoljuk, A szakmában kiváló embereket adunk melléd, hogy tanulj és egyéni céljaidat is megvalósíthasd.

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Somogy megye

Our partner's main profile is the packaging and sale of fruits, vegetables and stone fruits. The packing facilities guarantee a fast and fair service to their customers. For further growth, their dynamic team is looking for a LOGISTICS SPECIALIST. If you have enough ambition be part of an international young team and work in fruit business, apply now!

Logisztika / Szállítmányozás | Hajdú-Bihar megye

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 7 nap múlva