BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ (KORMÁNYZATI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, akik a kereskedelmi végfelhasználók és ajánlatkérők vezető IT-szolgáltatója. Ügyfeleik részére IT-termékek széles portfólióját, teljes körű márkafüggetlen szolgáltatását nyújtják: IT infrastruktúra, beleértve az IT stratégiai tanácsadás, projekttervezés és -kivitelezés, rendszerintegráció, valamint az e-commerce tevékenység.

A magyar leányvállalatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladataid lennének:
  • A cég termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése
  • Kormányzati ügyletek lebonyolítása
  • Árajánlatok elkészítése, megrendelések kezelése
  • Új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése
  • Ügyfél portfólió bővítése, új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat állami/kormányzati vállalatok felé történő értékesítésben
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
Amit a cég kínál:
  • Árrés alapú jutalék az alapbéren felül
  • Negyedéves prémium
  • Bejárástámogatás
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség nemzetközi háttérrel
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Külföldi üzleti utak
Munkavégzés helye:
  • Budapest III. kerület
Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our partner is a leading international supplier of recycled packaging for consumer goods, producing more than 10 billion boxes a year, and employing more than 37,000 people. The company has strong positions in many of the markets in which it operates and is the second largest manufacturer of corrugated products in Europe. If you are ambitious and passionate about career development, join our team of Packaging Strategist: FMCG Key Account Manager.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Poli-Farbe Vegyipari Kft. is the biggest Hungarian paint producer and part of Śnieżka Capital Group which manufactures products in factories located in four countries: Poland, Hungary, Ukraine and Belarus. Thanks to our advanced R&D Center and cooperation with renowned suppliers of raw materials, we create innovative solutions that guarantee the highest quality of our products. Following global interior design trends and cooperating with designers and architects we offer our clients products whose rich colours are a source of inspiration for millions of apartments in dozens of countries. Create with us a world full of colours as a SALES REPRESENTATIVE Workplace: region of North-East Hungary (Borsod-Abaúj-Zemplén ÉS Hajdú-Bihar ÉS Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Ki a Megbízó, aki hirdet? Ügyfelünk Magyarország egyik dinamikusan növekvő gyártó és munkaerő kölcsönző cége. Megújuló szervezetébe keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: SALES MANAGER

A hirdetés lejár 30 nap múlva