SZÁMVITELI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Debrecen

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy nemzetközi színvonalú vállalatcsoport, amely sovány víziszárnyas tenyésztésével és csirke tartással, azok feldolgozásával és kereskedelmével foglalkozik. Hazai és nemzetközi piaci jelenlét, a magas élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való megfelelés, és a kiváló munkatársi csapat jellemzi őket.

Most a debreceni központjukba keresnek új kollégát

munkakörbe.

Főbb feladatok:
  • a cégcsoport adózással kapcsolatos tevékenységének ellátása
  • konszolidációs adatszolgáltatás a külföldi tulajdonosok felé
  • a havi zárásokhoz kapcsolódó ellenőrzések, egyeztetések koordinálása, végzése
  • kapcsolattartás a hatóságokkal
Elvárások:
  • 3 - 5 éves szakmai gyakorlat
  • angol nyelvtudás kommunikációs szinten, szakmai nyelvtudással
  • legalább főiskolai végzettség és adótanácsadói képesítés
  • megbízható, pontos munkavégzés
Előny:
  • mezőgazdaságban, élelmiszeriparban szerzett gyakorlat,
  • Debrecen városi lakhely
Amit kínálunk:
  • stabil vállalati háttér
  • változatos, kihívásokkal teli mozgalmas feladatok
  • szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Debrecen

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rendszerünkön keresztül.

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk Magyarország vezető fafeldolgozó és értékesítő cége keres azonnali kezdéssel új munkatársat GAZDASÁGI VEZETŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 16 nap múlva