LABORATÓRIUMI TECHNIKUS (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk keresi új kollégáját LABORATÓRIUMI TECHNIKUS munkakörbe, TELJES BETANÍTÁSSAL!
ÉPÍTŐIPARI VÉGZETTSÉGŰ, PÁLYAKEZDŐ SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A cég a világ egyik vezető építőipari vállalata, amely a világ 31 országában alapanyagok széles választékát kínálja ügyfelei számára.

POZÍCIÓ CÉLJA:
Az új munkatárs elsődleges feladata a betontechnológiai vizsgálatok és mérések elvégzése és dokumentálása. A kiválasztott jelölt a cég műszaki szolgáltató központjának tagja lesz.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk 30 éve foglalkozik víz-, gáz-, fűtésszereléshez szükséges termékek forgalmazásával. Bővülő csapatukba keressük az új kollégát az alábbi pozícióba: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (BEMUTATÓTEREMBE) Pályakezdő épületgépészek vagy víz-, gáz és fűtésszerelők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Bács-Kiskun megye

Építőipari megbízónk, tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres az alábbi pozícióba: ÉPÜLETGÉPÉSZ ELŐKÉSZÍTŐ magasépítési szakági területre.

A hirdetés lejár 20 nap múlva