ÜZLETKÖTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk gáz-, ipari- és járműkompresszorok, hegesztett szerkezetek, illetve áramfejlesztő aggregátorok gyártásával foglalkozó, háromszoros Business Superbrands díjas vállalat. 2019-ben szerepeltek a KKV TOP100 listáján. Speciális, saját fejlesztésű gépeik és berendezéseik a hazai és nemzetközi piacon is elismertek.

Az értékesítési csapatuk erősítése érdekében, épületgépészeti területre

ÜZLETKÖTŐ
munkatársat keresnek.

Főbb feladatok:

  • Vezetők bevonásával egység teremtése a szakmai feladatok és a pénzügyi lehetőségek között
  • Megvalósíthatóság és megtérülés tanulmányok (Business Case-ek) ismerete és készítése
  • Piackutatások végzése, a hazai tender kiírások nyomon követése
  • Részvétel a közbeszerzési folyamat kezelésében az ajánlatok összeállításától a szerződéskötésig
  • Meglévő partnereinkkel folyamatos kapcsolattartás, új termékeink megismertetése, népszerűsítése
  • Új partnerek keresése, termékeink megismertetése, népszerűsítése
  • Ajánlatok műszaki specifikációknak megfelelő, határidőre történő összeállítása
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósítási dokumentációk készítésében
  • Igény szerint beszámolók készítése az elért eredményekről

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú gépészeti szakágú végzettség
  • Stratégiai gondolkodás és problémamegoldó képesség
  • Minimum közép szintű az angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • „B” kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, hosszútávú tervekkel rendelkező munkaadó
  • Versenyképes bérezés
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Családbarát munkahely
Munkavégzés helye:
  • Kiskunhalas, Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk a szakterületén piacvezető cégvállalat, mely kiváló minőségű kémiai analitikai, kromatográfiás valamint vákuumtechnológia területeken alkalmazott készülékeket, termékeket forgalmaz. Ügyfélkörük részben az állami szektorból, részben a versenyszférából kerülnek ki, együttműködnek vegyipari cégekkel, gyógyszergyártó vállalatokkal is. Sikereik eredményeképp kollégát keresünk számukra a következő munkakörbe: ÉRTÉKESÍTŐ (Laboratóriumi fogyóeszközök területére) Ha érdekel az értékesítés területe és hosszútávon szeretnél sikeres értékesítői karriert építeni akkor ez a Te lehetőséged!

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Budaörsi partnerünk 20 éve kezdte el a légszerszámok és pneumatikus gépek forgalmazását. Széles alkatrészválasztékkal és teljeskörű szervizzel szolgálja ki ügyfeleit. Jelenleg új szakembert keresnek az alábbi pozíció betöltésére: MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 45 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Magabiztos műszaki tudással rendelkezel a forgácsolás területén? Régóta dolgozol már mérnökként / technikusként, de szívesen kipróbálnád magad értékesítőként is? Szeretnél kiszakadni a megszokott ipari környezetből, és a napjaidat inkább utazással, ügyfelek látogatásával töltenéd? Emellett az angol nyelvű kommunikáció sem jelent gondot számodra? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, várjuk jelentkezésed, hiszen pont Téged keresünk partnerünk számára! Megbízónk egy kis létszámú, külföldi tulajdonban lévő vállalat, amely forgácsolástechnikai megoldások értékesítésével foglalkozik. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére: MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

A hirdetés lejár 59 nap múlva