RAKTÁROS/TARGONCÁS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Debrecen

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Globiz International Kft. egy debreceni központú, piacvezető kereskedelmi vállalkozás. Folyamatos fejlődésük következő lépéseként új kollégát keresnek

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Anyagmozgatás, komissiózás és csomagolási feladatok ellátása
  • Egyéb raktári feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a raktár többi területével

Elvárások:

  • Dinamikus  személyiség, megbízhatóság, precizitás, rugalmasság,
  • Fizikai terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
Előny:
  • Érvényes targonca vezetői engedély (nem kötelező a jelentkezéshez)
  • Raktárosi vagy csomagolói tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Modern környezet
  • Fiatalos, profi csapat
  • Stabil, folyamatosan fejlődő munkahely
Munkavégzés helye:
  • Debrecen, Ipari Park
  • Munkaidő: 8:00-16:30 között, 1 műszak

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Szeretnél egy innovatív, összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád és megmutathatod magad? Számít neked a fejlődés és tanulás lehetősége? Akkor megtaláltál minket! Csatlakozz hozzánk, ahol... Egy skandináv vállalati kultúrában megkapod a felhatalmazást, hogy cselekedj és döntéseket hozz - a kreatív gondolkodás érték, A hibákat tanulási lehetőségként fogjuk fel, A tehetségedet folyamatosan ápoljuk, A szakmában kiváló embereket adunk melléd, hogy tanulj és egyéni céljaidat is megvalósíthasd.

A hirdetés lejár 1 nap múlva