ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Nyitott vagy egy számodra új vállalat adminisztrációs folyamatainak megismerésére? Szívesen hozzájárulnál szakmai tudásoddal, képességeiddel e folyamatok teljes skálájának elvégzéséhez? Rendelkezel tapasztalattal adminisztratív területen?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál, jelentkezz, Kaposvár környéki partnerünk Téged keres az alábbi pozícióba:

Követelmények:

  • Középfokú közgazdasági végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív, nyitott hozzáállás az elvégzendő feladatokhoz
  • Pontosság, precizitás
  • Megbízhatóság

Feladatok:

  • Dokumentációk irodai rendszerezése
  • Ki-és beérkező számlák kezelése
  • A bizonylatok könyvelésre való előkészítése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó papírok előkészítése
  • Házipénztár kezelése

Juttatás:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Korrekt fizetés, juttatások

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Somogy megye, Kaposvár környéke

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal, bérigényed feltüntetésével, rendszerünkön keresztül!