PROJECT TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban vagy Német Alapfok szóban és írásban

Megbízónk egy piacvezető, alumínium nyílászárókat, üvegfalakat és árnyékolókat tervező, gyártó és kivitelező vállalat.  Az egyetlen olyan hazai alumínium nyílászáró tervező, gyártó és kivitelező cég, amelynek saját kutatás-fejlesztési küldetése, állandó fejlesztő csapata és programja van. Innovatív, kifejezetten az ügyféligényt szem előtt tartó, kiváló mérnöki szakembergárda biztosítja a prémium minőséget, ahol nemcsak az építésztervezői szakmai, hanem a megrendelői álmokat is meg lehet valósítani.

Budapesti mérnöki csapatuk jelenleg 3 fős, azonban a növekvő termelési mennyiség miatt bővülni szeretnének egy alumínium nyílászáró gyártás területén tapasztalat szakemberrel

pozícióba.
Feladatok:
  • A projekt koordinátorok által tenderezett projektekben műszaki támogatás, azok elnyerése esetén pedig teljes operatív szakmai gondozása és felügyelete
  • Specifikus gyártói szoftverek használata (SchüCal, ReynaPro), nyílászáró szerkezetek szoftveres rendbetétele (az ajánlati anyagokból)
  • AutoCAD programban részletes rajzok/tervek készítése a megadott feltételek szerint, amelyek nem nyerhetők ki egyenesen rendszergazda célszoftverekből (egyedi termékek)
  • Rajzi specifikációk és tervdokumentációk elkészítése rendeléshez amelyek nem nyerhetők ki egyenesen rendszergazda célszoftverből (egyedi termékek)
  • Alapanyag, üveg és egyéb segédanyagok kigyűjtése, a megrendelendő anyagok listájának átadása a kisbéri beszerzés felé
  • Felmerülő technikai kérdések aktív kezelése a saját projektjeivel kapcsolatban, beszállítókkal kapcsolattartás
  • Átadási dokumentációk összeállítása és átadása az építésvezetőnek
  • Építésvezető irodai vagy nagyon ritkán helyszíni szakmai támogatása
Elvárások:
  • Min. technikusi végzettség
  • Min. 2-3 év tapasztalat gyártás-, vagy műszaki előkészítő, vagy projekt manager pozícióban
  • Valamely alumínium profilrendszer/nyílászáró gyártó szoftver ismeret  (pl. SchüCal, ReynaPro, Wicona, Metra, Aliplast, stb.)
  • Alapszintű angol VAGY német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki véna és 3D térlátás
Amit kínálnak:
  • Piacképes alapbérezés + mobiltelefon + személygépjármű helyszíni kijáráshoz
  • Szakmai képzési program- nagy hangsúlyt fektetnek a hagyományos képzésekre, szemináriumokra, oktatásokra, kiállításokra (munkaidő alatt, hiszen ez a munka része)
  • Karrier lehetőség, előrelépés, illetve horizontális mozgás biztosítása cégen belül- A későbbiekben lehetőséged nyílhat további önálló feladatkörök elnyerésére
  • vagy átnyergelhetsz akár a termelési oldalra is, ha véletlenül és reménytelenül beleszeretsz a kivitelezés világába
  • Innovatív, piacvezető, trendteremtő cég
  • Minden igényt kielégítő technikai és szakmai háttér
  • Kiváló szakmai csapat- közvetlen kollégák, akik egyedülálló dolgokra törekszenek, olyasmikre, amiket még senki más nem valósított meg
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 4. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített magyar nyelvű önéletrajza elküldésével!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Fejér megye

Fontos számodra a prémium minőség garantálása, és a munkafolyamat során az ügyfelek kívánságait is maximálisan szem előtt tartod? Kisbérre, Komárom-Esztergom megyébe, egy piacvezető, alumínium nyílászárókat, üvegfalakat és árnyékolókat tervező, gyártó és kivitelező vállalathoz keresünk munkatársat, aki szívesen dolgozna egy innovatív, szakmailag kiváló mérnöki fejlesztő csapat tagjaként az alábbi pozícióban: GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐ MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napeles kiserőművek piacán. Mérnöki csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: TERVEZŐ VILLAMOSMÉRNÖK

A hirdetés lejár 16 nap múlva