ANALITIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Vegyipar / Gyógyszeripar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon.  A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Partnerünk számára új munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

ANALITIKUS

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Nagyműszeres analitikai vizsgálatok elvégzése peszticid analitikai és környezetvédelmi területen
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában
  • Vizsgálati jelentések készítése
  • Vizsgálati eredmények felülvizsgálata, jelentése és kiadása
  • Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben
Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi munkatapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság, önálló munkavégzé
Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Élelmiszeripar | Budapest

Partnerünk, a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Ügyfelünk élelmiszer vizsgálatokkal foglalkozó divíziója új munkatársat keres ÉLELMISZERIPARI SZAKÉRTŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 25 nap múlva