IMPLEMENTÁCIÓS MÉRNÖK (FIZETÉSTECHNIKAI MEGOLDÁS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Nemzetközi megbízónk fizetéstechnikai megoldásokat nyújtó cég. Digitális megoldásaikkal bankok, kereskedelmi egységek és termelővállalatok között biztosítanak egyfajta fizetésbeli kapcsolatot fizetésbeli kötelezettségeik sikeres teljesítése érdekében.
Magyarországi csapatuk bővül, így új kollégát keresünk számukra

IMPLEMENTÁCIÓS MÉRNÖK
pozícióba, aki a meglévő SmartVista termékük menedzsmentjéért és integrációjáért lenne felelős.
Feladataid lesznek:
  • A cég által fejlesztett SmartVista megoldások implementációja, a termékek telepítése
  • Szoftverproblémák diagosztizálása, a probléma forrásainak lokalizálása
  • Ügyfelek tájékoztatása a SmartVista termékek karbantartásához, frissítéséhez szükséges lépésekről
  • A megoldáshoz kapcsolódó telepítési utasítások dokumentálása
  • Új verziók/frissítések tesztelése
  • Távoli és helyszíni támogatása a terméknek
Elvárások:
  • Min. középfokú informatikai végzettség
  • Banki/fizetéstechnikai területen megoldás implementációban/rendszerintegrációban szerzett tapasztalat
  • Fejlesztőként szerzett tapasztalat
  • PL/SQL adatbázis programozói ismeretek
  • Fizetési rendszerek ismerete
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás - belső kommunikációs nyelv és nemzetközi vállalatcsoporttal való kommunikáció miatt fontos
Előny:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Tárolt eljárások leírásában szerzett tapasztalat
  • C programnyelv ismerete
Amit kínálnak:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Pozícióhoz és tapasztalataidhoz igazodó piacképes alapbérezés. Ha nem hiszed, kérdezz rá :)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon)
  • Rugalmas munkaidő (heti 2-3 nap HO lehetőség)
  • Igényes munkakörnyezet, -támogató munkahelyi légkör
Munkavégzés helye
  • Budapest, 13. kerület
Amennyiben a leírtak alapján szimpatikus a lehetőség, és úgy érzed megfelelsz a támasztott elvárásoknak, úgy önéletrajzod benyújtásával vegyél részt kiválasztási folyamatunkban. Az interjúkat a jelen helyzetben első körben telefonon / zoomon bonyolítjuk le, majd minden óvintézkedést figyelembe véve, lehetőség lesz találkozni személyesen is Megbízónkkal!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. Now we are looking for a new colleague in their expanding team as a NETWORK ENGINEER (Banking segment)

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. There are currently 30 main colleagues working at their headquarters in Budapest, and now we are looking for a new colleague in their expanding team as a SERVICE DELIVERY MANAGER

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. There are currently 28 main colleagues working at their headquarters in Budapest, and now we are looking for a new colleague in their expanding team as a SENIOR PL/SQL DEVELOPER FOR PROCESSING SUPPORT.

A hirdetés lejár 37 nap múlva