PÉNZÜGYI ÉS BIZTOSÍTÁSI TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Tesco Pénzügyi Partner Pultokat üzemeltető Benks-Hyper Kft.
Országos csapatbővítés miatt keresik új kollégáikat

munkakörbe.

Főbb feladatok:
Díjmentes szolgáltatás keretében segíteni Magyarország legnagyobb kiskereskedelmi hálózatának vásárlóit a számukra legmegfelelőbb pénzügyi konstrukció kiválasztásában:

  • Vásárlók megszólítása
  • Igény felmérése, felkeltése
  • Termékeink ismertetése: Tesco Vásárlókártya, Tesco Biztosítás
  • Szerződéskötés
  • Napi adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Pénzügyi szolgáltatásközvetítői hatósági vizsga (PSZÁF, MNB vizsga) vagy azt kiváltó végzettségek
Előny:
  • Biztosítási végzettség

Amit kínálunk:

  • Fix bér- és teljesítmény arányos jutalék
  • Választható jogviszony (vállalkozói vagy alkalmazotti)
  • Vásárlási kedvezményekre jogosító dolgozói kártya
  • Mentori támogatás
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Rugalmas beosztás
Munkavégzés helye:
  • Országosan, de mindig fix helyen történő munkavégzés a TESCO Pénzügyi Partner Pultoknál

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rendszerünkön keresztül.