PROJEKT ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Energiaipar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Energiaipar | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. Te is szeretnél résztvenni egy előre mutató üzletág fejlődésében? Jelentkezésed várjuk PROJEKTMENEDZSER pozícióba.

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. Erőteljesen fejlődő üzletáguk a felmerülő igények miatt új pozíciót nyitott meg: PROJEKTMENEDZSER HORVÁT NYELVTUDÁSSAL

A hirdetés lejár 44 nap múlva