MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Kiemelt partnerünk, nagy múltú, stabil, tervező és gyártó vállalat.
Új munkatársukat keresik MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ pozícióba 8 vagy 6 órás munkakörben

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk komplex beruházás és projektmenedzsment tevékenységük töretlen fejlődésének köszönhetően stabil lábakon áll. Könyvelőként dolgozol már 2 éve? Pénzügy számviteli főiskolai vagy annak megfelelő végzettséggel rendelkezel? Szeretnél egy igazán innovatív cégnél dolgozni, ahol a legmodernebb munkakörülményeket biztosítják? Megbízónk jelentkezésed várja az EU által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó cégcsoportjukba: Könyvelő pozícióba

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Your new company – subsidiary of the multinational Group – is specialized in commercial refrigeration for retailers, Our company locates in Budapest and is the headquarter to host all company Group’s activities directed to the EMEA Markets and provide full turn key solutions to its authorized network of distributors and to the end customers.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Győr

Partnerünk a világ 47 országában, összesen több mint 240 helyen működik. A csoport a világ vezető gyártója az ásványianyag-alapú speciális termékek piacán. A vállalat többek között hőálló, jó mechanikai szilárdságú, vezetőképességű stb. anyagokat gyárt. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: KÖNYVELŐ

A hirdetés lejár 9 nap múlva