LABORMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk Európa egyik vezető komplex növényvédőszer bérmunka partnere.
Analitikai laborba keresünk hosszútávra megbízható munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

LABORMÉRNÖK

Feladatok:

Elvárások:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Vegyipar / Gyógyszeripar | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Partnerünk számára új munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére: ANALITIKUS

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Vegyipar / Gyógyszeripar | Komárom-Esztergom megye

Megbízónk Európa egyik legnagyobb veszélyes hulladékkezelő vállalata, aki három gyógyszergyár, illetve Komárom-Esztergom megye ipari hulladékainak ártalmatlanításával foglalkozik. Nyolc fős csapatuk élére keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe: LABORVEZETŐ

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Megbízónk Európa egyik legnagyobb veszélyes hulladékkezelő vállalata, akik három gyógyszergyár, illetve Komárom-Esztergom megye ipari hulladékainak ártalmatlanításával foglalkozik. A következő pozícióba keresik új munkatársukat: LABORMÉRNÖK