Közbeszerzési szakreferens

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Jog / Közigazgatás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk magyar tulajdonú közbeszerzéssel foglalkozó tanácsadó cég.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Jog / Közigazgatás | Budapest

Partnerünk magyar tulajdonú komplex beruházó és fejlesztő cég csoport. Pár nevükhöz köthető projektet megemlítve: Balaton-parti Hotel Füred komplex korszerűsítése és átalakítása, Aurora Hotel létrehozása, Sauska világszínvonalú technológiát alkalmazó borászati épület építése. Jelenleg az Európai Unió által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó, folyamatosan bővülő budapesti csapatába várja lelkes, munkájában precíz végzős hallgatók, valamint végzett jogászok/ közgazdászok jelentkezését, PROJEKT ASSZISZTENS pozícióba.

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Kiemelt ügyfelünkhöz keresünk JOGI ASSZISZTENS pozícióba.

A hirdetés lejár 6 nap múlva