TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha több éves tapasztalatra tettél szert közvetlen ügyfélkezelésben és értékesítésben, és szívesen kommunikálsz leendő üzleti partnerekkel, akkor olvass tovább, ez az ajánlat lehet éppen Neked szól!

Az alábbi pozícióra keresünk munkatársat német tulajdonú partnercégünk, egy széleskörű közlekedési szolgáltatásokat nyújtó vállalat számára, üzleti szektorba:

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ (ÜZLETI ÜGYFELEK RÉSZÉRE)

EZT NYÚJTJÁK MAJD MUNKÁDÉRT CSERÉBE:

Versenyképes alapbért

Bónuszt a negyedéves teljesítmény alapján, mellyel a bruttó alapbér 50%-a is elérhető

Cafeteria csomagot, 13. havi bért

Exkluzív irodai környezetet a belváros szívében családias hangulattal, összetartó csapattal

Felelősségteljes, változatos feladatkört

Teljes körű oktatást, szakmai fejlődés lehetőségét

EZEK A FELADATOK VÁRNAK RÁD:

Új ügyfelek akvirálása telefonhívásokon keresztül

Új termékek és szolgáltatások értékesítése

Ügyfelek felmerülő igényeinek/kéréseinek/problémáinak kezelése

Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

szereztél már a sales vagy telesales területén legalább 4-5 éves szakmai tapasztalatot

középfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban

magabiztos az MS Office tudásod

kiemelkedően kommunikálsz és szívesen foglalkozol az ügyfelekkel

elkötelezett vagy az értékesítés iránt, tudsz egyedül és csapatban is dolgozni

személyiséged agilis, monotonitást tűrő, adaptív, és jól bánsz a számokkal

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

ha van vállalatirányítási rendszer használatában (SAP) szerzett tapasztalatod

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest, V. kerület

Amennyiben a leírtak alapján szívesen lennél a cég legújabb munkatársa, kérjük küldd el számunkra önéletrajzod! Reméljük, hamarosan személyesen is felvehetjük Veled a kapcsolatot!

Regisztrálj a Beck and Partners weboldalán, hogy a későbbiekben személyre szabottan tudjunk értesíteni a fentihez hasonló nyitott pozícióinkról!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK, B2B SZEKTORBA NÉMET TULAJDONÚ PARTNERCÉGÜNK SZÁMÁRA! Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, aki szállodaiparból / rendezvénytechnikai cégtől érkezik, és van tapasztalata közvetlen ügyfél kezelésben, értékesítésben. Van legalább 3-5 éves tapasztalatod telesales / értékesítés területen? Az angol nyelvű kommunikáció sem jelent gondot számodra? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen pont Téged keresünk partnerünk számára! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy külföldi tulajdonban lévő, széleskörű közlekedési szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Egy teljesen új, telesales üzletág kiépítésére keresünk szakembert az alábbi pozíció betöltésére: TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS (B2B)

A hirdetés lejár 41 nap múlva

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, közel 40 fős csapatukat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Bővülő értékesítési csapatukba folyamat- és rendszerszemlélettel rendelkező, lendületes, szorgalmas junior értékesítő csapattagot keresünk, aki nyitott a műszaki és kereskedelmi fejlődésre. Minőségi munkájával felvállalja a felelősségét, hogy a cég által adott támogatásért cserébe együtt fejlődhessenek. JUNIOR ÉRTÉKESÍTŐ