SZERELÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat.
Csapatukba keressük az új munkatársat

pozícióba.

Mik lesznek a feladataid?
  • ipari épületautomatika és épületvillamossági projektek külső helyszínén végzel munkát
  • figyelemmel kíséred a projekt műszaki tartalmát, megoldod a felmerült problémákat, tisztázod a műszaki kérdéseket, megvalósítod az igényeket, szükség esetén a projektvezetővel és építésvezetővel egyeztetsz
  • alvállalkozók munkavállalóit közvetlen irányítod, koordinálod
  • helyszíni szerelések műszaki felügyeletét elvégzed a hatályos szabványok szerint
  • dokumentálod a műszaki tevékenységet
  • részt veszel a projektindító értekezleten és a helyszíni egyeztetéseken
  • projekt végén támogatod a beüzemelési csapatot a rendszer üzembe helyezésében
Mit nyújts nekünk?
  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 3 éves szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépkezelői ismeret (Word, Excel)
  • felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezz
  • rugalmas, megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • emelőgépkezelői, tűzvédelmi szakvizsga előny
  • alapszintű angol nyelvtudás előny
Mi vár Rád, ha jelentkezel?
  • változatos, felelősségteljes feladatok már az első naptól kezdve
  • számodra is kielégítő bérezés, cafeteria juttatás
  • céges autó
  • telefon korlátlan használata
  • szakmai tapasztalat megszerzése egy speciális iparágban
  • továbbképzési lehetőségek, karrierút megvalósítása
  • jó hangulat, támogató csapat
  • egyműszakos munkarend (8 óra)

Kik vagyunk mi?

Jó hangulatú csapatunk épületautomatikai és villamosági rendszerek kivitelezésével, telepítésével, üzemeltetésével és szervizelésével, saját, X. kerületi telephelyünkön villamos elosztószekrények összeszerelésével foglalkozik, többségében gyógyszer- és autóipari területen.

Munkavégzés helye:
  • Budapesti és vidéki helyszíneken
Amennyiben szeretnél egy remek csapat tagja lenni, jelentkezz frissített önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Veszprém megye

Nemzetközi műanyagipari gyártóvállalat keresi ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársát. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Munkavégzés helye: Berhida (Veszprém megye). Megközelítés autóval (az üzemanyag költséget a cég megtéríti!) NETTÓ BÉR: MINIMUM 320 EZER FORINT, műszak vállalásától függően!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális, gyártó vállalat. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: IPARI VILLANYSZERELŐ

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Budapest

Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni? Vagy villanyszerelő végzettséged van és elindulnál valamerre az életben? Itt pályakezdőket is szívesen fogadnak! Esetleg már dolgoztál olyan munkakörben ahol műszaki vagy villamossági termékekkel is volt dolgod? Ha a fenti kérdések bármelyikére IGEN a válaszod ,TÉGED keresünk! Műszaki beállítottságod hasznosíthatod most a kereskedelemben egy stabil cégnél, ahol hosszútávú munkalehetőséget kínálnak. Partnerünk VEVŐSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐT keres Budapestre.

A hirdetés lejár 1 nap múlva