CRO SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél egy stabil működésű, családias hangulatú digitális ügynökségnél dolgozni?

Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel weboldalak optimalizálásában, elemzésében és tervezésében?

Emellett a big data management sem ismeretlen terület számodra?

Olyan céget keresel, ahol ezt a szakmai tudásodat kiválóan tudnád kamatoztatni, önálló döntéseket hozhatnál meg a szakterületeden, de emellett a szakmai fejlődésedre is odafigyelnének?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Megbízónk számára!

Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő, családias létszámmal működő integrált digitális ügynökség.
Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Konverziógyűjtő kampányok folyamatos elemzése, felülvizsgálata, optimalizálása, működtetése
  • Weboldalak optimalizálása, elemzési és tervezési feladatok ellátása
  • A napi működés módszertanának kialakítása, ennek folyamatos fejlesztése, nyomon követése
  • Külső szakértőkkel (UX, UI, designerek) történő folyamatos együttműködés
  • Weboldalak mérési rendszerének üzemeltetése
  • Kampányfolyamatok konverzió szempontú értelmezése
  • E-commerce és online lead gyűjtési folyamatok kezelése és optimalizálása
Előnyt jelent…
  • GA360, Big Query ismeret
  • UX, UI ismeret
  • Lead gondozási tapasztalat
  • Javascript és CSS ismeret
Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • 3 éves weboldalon belüli CRO tapasztalat
  • Weboldal elemzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Mikrointerakciók és konverziós pont, valamint customer journey tervezésben szerzett tapasztalat
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Legalább erős középfokú angol nyelvtudás
Mit kínál Neked a cég?
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget
  • Támogató munkakörnyezetet, ahol nyitottak lesznek az újabbnál újabb ötleteidre
  • Home office lehetőséget
Amennyiben felkeltette az érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Van legalább egy éves, weboldalak grafikai tervezésében szerzett szakmai tapasztalatod? Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet? Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy? Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! Partnerünk webfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó számítástechnikai cég, új munkatársat keres az alábbi pozícióba: WEBDESIGNER

A hirdetés lejár 13 nap múlva