ÉRTÉKESÍTŐ (BIZTONSÁGTECHNIKAI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk távközlési rendszerekre szakosodott vállalat, a távközlési ágazat egyik olyan vezető olasz vállalatcsoportjának szilárd alapjaira építkezett, amelynek üzleti tevékenysége 1937-ig nyúlik vissza. Termékportfóliójuk részét képezik a kaputelefonok, beléptető és intercom rendszerek, valamint a vezeték nélküli csengők, kürtök és az automata nyitó és záró rendszerek.

Magyarországi csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Vállalati termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Meglévő partnerkörrel történő kapcsolattartás
  • Az új termékek és szolgáltatások bemutatása a partnerek részére
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Ügyféllátogatások megszervezése, tárgyalások lebonyolítása
  • Heti jelentések összeállítása
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év értékesítési tapasztalat biztonságtechnikai/villamossági/ elektromos területen
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Szakirányú végzettség (villamos, biztonságtechnikai)
  • Folyékony angol nyelvtudás
Juttatás:
  • Stabil lábakon álló, multinacionális vállalati háttér
  • Szakmai képzéseken való részvétel
  • Alapfizetésen felül jutalék
  • Cafeteria
  • Céges autó
  • Laptop, mobiltelefon
Munkavégzés helye:
  • Központ Budapest IX. kerületében
  • Országos partnerlátogatások
Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk egy nemzetközi cégcsoport tagjaként működő sikeres hazai vállalkozás, innovatív termékazonosítási megoldások piacán. 30 éve partnerei Magyarország legnagyobb és közepes vállalatainak, akik az ellátási láncban dolgoznak: gyártók, szállítmányozók, logisztikai cégek, nagykereskedők, kereskedelmi láncok, közművek és önkormányzatok. A világban nagy sebességű digitális átalakulás zajlik, ennek következtében a piac és üzleti lehetőség megragadásához és a kívánt fejlődés eléréséhez MEGOLDÁS ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba keres új kollégát a cég.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Somogy megye

Megbízónk siófoki központú, Magyarországon 29 éve piacon lévő, nemzetközi hátterű, könnyűszerkezetes acélcsarnokokat gyártó és építő vállalat. Munkatársat keresünk részükre magyarországi munkavégzéssel: TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Ügyfelünk az egyik legnagyobb szoftver fejlesztő vállalat Magyarországon. Hozzájuk keresünk most a Sales csapat erősítésére INFORMATIKAI SALES MANAGERT.

A hirdetés lejár 24 nap múlva