PÉNZÜGYI CSOPORTVEZETŐ (SZÁMLÁZÁSI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk 1907-ben alapuló multinacionális vállalat, akik mára már a világ egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb globális szállítmányozási és logisztikai szervezetté nőtték ki magukat.
Öt fős csapatuk élére keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalat fiatalos, lendületes csapatának tagja lenni?
Ha a válasz IGEN, tudásoddal, ötleteiddel, projektekben való aktív részvételeddel hozzájárulhatsz üzleti sikereik, eredményességük megtartásához, növeléséhez.

Főbb feladatok:
  • Számlázási csapat munkájának irányítása
  • Kiemelt ügyfelekkel történő kapcsolattartás, egyedi számlázási igények felmérése
  • Kiemelt ügyfelek reklamációjának kezelése, számlázási korrekciók koordinálása
  • Kapcsolattartás a szervezet SSC-ivel
  • Auditokban való aktív részvétel, belső audit lebonyolítása
  • Más társosztályokkal való kapcsolattartás
Az ideális jelölt:
  • Legalább középfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Tapasztalt pénzügyi/ számviteli/ számlázási területen
  • Legalább 1 év vezetői gyakorlat van a háta mögött
  • Nem jelent számára problémát az erős, társalgási szintű kommunikáció angol nyelven (szóban és írásban)
  • Magabiztosan használja a MS Excelt
  • Naprakész ismerettel rendelkezik a számlázási jogszabályokat és ÁFA törvényeket tekintve
Előnyt jelent:
  • Multinacionális környezetben vagy SSC-ben szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Piacképes alapfizetés
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, élet és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Bejárástámogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Otthoni munkavégzés, amire hosszú távon lehet számítani!
Munkavégzés helye:
  • Vecsés és Pestszentlőrinc határa, Airport Business Park
Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!