SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi szinten piacvezető, innovatív holland gyártó cég.
Budapesti székhelyű képviseletük bővítése miatt új munkatársat keres

pozícióba.

Főbb feladatok:

Gyengeáramú és áruvédelmi rendszerek telepítése, javítása és karbantartási feladatainak ellátása az ügyfeleknél a legmagasabb minőségű szolgáltatás biztosításával:
  • telepítésben és beüzemelésben való részvétel,
  • felhasználók betanítása, támogatása,
  • a már üzemelő berendezések karbantartása, eseti javítása,
  • az elvégzett munka adminisztrálása,
  • együttműködés a cég munkatársaival,
  • a szerviztevékenységgel, a termékekkel és a partnerekkel kapcsolatos tapasztalatok visszacsatolása,
  • szakmai továbbképzéseken, oktatáson való részvétel.

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • szervizelés területén szerzett 2-3 éves gyakorlat:
  • gyengeáramú, biztonságtechnikai vagy IT környezetben szerzett szerviztapasztalat,
  • informatikai hálózatba kapcsolt eszközök, berendezések szerelésében, javításában szerzett gyakorlat,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás a műszaki dokumentumok és oktatás megértéséhez,
  • alapvető számítástechnikai és hálózati ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • utazási hajlandóság, mobilitás,
  • ügyfélközpontú, udvarias, szolgáltatói mentalitás,
  • döntésképesség, megbízhatóság, jó problémamegoldó készség.
Előny:
  • felsőfokú műszaki (villamosmérnöki/IT) végzettség,
  • legalább 5 éves szakirányú tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • megbízható márka, elismert termékek és vállalati háttér,
  • tervezett, előre ütemezett munkavégzés,
  • versenyképes jövedelem,
  • laptop, mobiltelefon,
  • azonnali munkakezdés lehetősége,
  • szakmai felkészítés, rendszeres képzések,
  • együttműködő, kiváló szakmai hátterű csapat,
  • fiatalos, nyitott, közvetlen légkör.

Munkavégzés helye:

  • Budapesti központi iroda, főleg (de nem kizárólag) Pest megyei munkavégzés.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Veszprém megye

Nemzetközi műanyagipari gyártóvállalat keresi ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársát. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Munkavégzés helye: Berhida (Veszprém megye). Megközelítés autóval (az üzemanyag költséget a cég megtéríti!) NETTÓ BÉR: MINIMUM 320 EZER FORINT, műszak vállalásától függően!

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális, gyártó vállalat. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: IPARI VILLANYSZERELŐ

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Vonzanak a szakmai kihívások, és szívesen fejlesztenéd tovább tudásod egyedi gépgyártási területen? Biztos hátterű céget, bejelentett munkaviszonyt keresel, ahol megbecsülik a munkádat? Jelentkezz hozzánk VILLANYSZERELŐ pozícióba! Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása és szervizelése külföldön és belföldön.