PRODUCT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Logisztikai vagy műszaki végzettségű PÁLYAKEZDŐK vagy a területen 1-2 éves tapasztalattal rendelkezők, FIGYELEM!

Partnerünk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk motivált, a professzionális ügyfélmenedzsment iránt elkötelezett PRODUCT MANAGER munkatársat.

A munkakör fő célja az értékesítési csapat szakmai, műszaki támogatása, szükség esetén helyszíni bejárásokon, tárgyalásokon való részvétel, külső és belső szakmai kommunikációs anyagok összeállítása és a konkurencia figyelemmel kísérése.

Partnerünk a világ egyik vezető gyártója a teljes körű raktártechnikai és intralogisztikai megoldások területén, ha szeretnél bekerülni egy támogató csapatba,ne hagyd ki ezt a lehetőséget, jelentkezz!

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Our client is a leading global provider of outsourced technical business solutions in automotive industry. Several countries will join the company this year, therefore the staff will grow rapidly. We are looking for a new colleague with excellent French and good English knowledge to the following position: AUTOMOTIVE TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST (WITH FLUENT FRENCH AND ENGLISH)

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Erős műszaki affinitással rendelkezik? Szívesen töltene be egy összetett, felelősségteljes munkakört? Határozott karriercéljai vannak és hosszú távú, megbecsült pozíciót keres? Amennyiben a fenti kérdésekre a válasza IGEN, akkor Önt keressük! Ki a Megbízónk? Partnerünk kis létszámú családi vállalkozás, alkatrész kereskedelemmel foglalkoznak az ipari automatizálás területén. Német és japán piacvezető gyártók termékeit forgalmazzák Magyarországon. Csapatuk bővítése céljából új kollégát keresnek az alábbi pozíció betöltésére: MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ Munkavégzés helye: Törökbálint

Van tapasztalatod szövegírásban, VAGY szívesen kipróbálnád magad ezen a területen? Komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv Partnercégünk most JUNIOR-MEDIOR- SENIOR kollégák jelentkezését is várja TECHNICAL WRITER pozícióra! Ha műszaki végzettséggel rendelkezel, jó az angol nyelvtudásod, úgy gondolod jól írsz és kommunikálsz, szeretnél új területre evezni, műszaki szakszövegeket írni VAGY máshol írtál már szövegeket, ide mindenképp érdemes jelentkezned! Ügyfelünk 2001 óta van a piacon, a budapesti csapat jelenleg 120 fős, fő tevékenysége a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Csatlakozz hozzájuk, írásra fel!

A hirdetés lejár 18 nap múlva