VEVŐSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni?

Vagy villanyszerelő végzettséged van és elindulnál valamerre az életben? Itt pályakezdőket is szívesen fogadnak!

Esetleg már dolgoztál olyan munkakörben ahol műszaki vagy villamossági termékekkel is volt dolgod?

Ha a fenti kérdések bármelyikére IGEN a válaszod ,TÉGED keresünk!

Műszaki beállítottságod hasznosíthatod most a kereskedelemben egy stabil cégnél, ahol hosszútávú munkalehetőséget kínálnak.

Partnerünk VEVŐSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐT keres Budapestre.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Veszprém megye

Nemzetközi műanyagipari gyártóvállalat keresi ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársát. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Munkavégzés helye: Berhida (Veszprém megye). Megközelítés autóval (az üzemanyag költséget a cég megtéríti!) NETTÓ BÉR: MINIMUM 320 EZER FORINT, műszak vállalásától függően!

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális, gyártó vállalat. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: IPARI VILLANYSZERELŐ

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk egy nemzetközi szinten piacvezető, innovatív holland gyártó cég. Budapesti székhelyű képviseletük bővítése miatt új munkatársat keres SZERVIZTECHNIKUS pozícióba.