ÜGYINTÉZŐ (RAKTÁR/ELADÓ TÉR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Műszaki beállítottság
Csapattagokkal való együttműködés
Logisztikai  területen szerzett tapasztalat

Amennyiben ez mind igaz Rád akkor partnerünk jelenleg bővülő csapatába Téged keresünk.

pozícióba

Megbízónk hegesztőgépek, plazmavágók, hegesztéstechnikai tartozékok és segédanyagok, védőeszközök beszerzésével, javításával, szállításával és beüzemelésével foglalkozik.

Főbb feladatok:

  • Kiszállítások egyeztetése a csapattal
  • Beérkező ügyfelek kiszolgálása
  • Árajánlat készítés
  • Másnapi áru összekészítése és becsomagolása
  • Számlák rendezése az ügyfelekkel
  • Raktári feladatok ellátása és a rend fenntartása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targonca vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Céges mobiltelefon magánhasználatra is
Munkaidő:
  • Nappali munkarend, Hétfőtől Péntekig
Munkavégzés helye:
  • Dunakeszi, könnyen megközelíthető vonattal és volánbusszal

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed frissített önéletrajzod benyújtásával!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Zala megye

Svéd tulajdonban lévő nyomdaipari céghez keresünk tapasztalt VÁGÓGÉP KEZELŐ munkatársat Zala megyében.

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Ügyfelünk keresi új kollégáját LABORATÓRIUMI TECHNIKUS munkakörbe, TELJES BETANÍTÁSSAL! ÉPÍTŐIPARI VÉGZETTSÉGŰ, PÁLYAKEZDŐ SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! A cég a világ egyik vezető építőipari vállalata, amely a világ 31 országában alapanyagok széles választékát kínálja ügyfelei számára. POZÍCIÓ CÉLJA: Az új munkatárs elsődleges feladata a betontechnológiai vizsgálatok és mérések elvégzése és dokumentálása. A kiválasztott jelölt a cég műszaki szolgáltató központjának tagja lesz.

A hirdetés lejár 15 nap múlva