MINŐSÉGELLENŐR

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Serioplast Hungary Kft. a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk a következő pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok:
  • A termékspecifikációkban rögzített minőségi követelményeknek való megfelelés termelés alatti biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése
  • A termeléssel összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel kísérése, folyamatos kezdeményező együttműködés a termelő műszakkal a minőségjavítás érdekében
  • Gyártásközi ellenőrző mérések elvégzése az érvényben lévő utasítások szerint
  • Nem megfelelősség esetén mintázásban és zárolásban való részvétel
  • Nyersanyagok minőségi átvétele

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Microsoft Excel és Word ismeret
  • Több műszakos munkarend, illetve folyamatos műszak vállalása
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Határozottság, önállóság
  • Minőségbiztosításban, laboratóriumi mérések terén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt pótlékok
  • Utazási költségtérítés
  • Negyedéves bónuszrendszer
  • Cafetéria

A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor

Amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk frissített szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Fejér megye

Megbízónk egy piacvezető, alumínium nyílászárókat, üvegfalakat és árnyékolókat tervező, gyártó és kivitelező vállalat. Az egyetlen olyan hazai alumínium nyílászáró tervező, gyártó és kivitelező cég, amelynek saját kutatás-fejlesztési küldetése, állandó fejlesztő csapata és programja van. Innovatív, kifejezetten az ügyféligényt szem előtt tartó, kiváló mérnöki szakembergárda biztosítja a prémium minőséget, ahol nemcsak az építésztervezői szakmai, hanem a megrendelői álmokat is meg lehet valósítani. Bővítés céljából keresnek GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐ kollégát kisbéri gyártó üzemükbe. Költözés esetén támogatja a cég a lakhatást!

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Gyártás / Termelés | Komárom-Esztergom megye

Műszakvezető-sorvezető-csoportvezető vagy művezető tapasztalattal rendelkezik? Új kihívásra vágyik? Most lehetősége van becsatlakozni egy zöld mezős autóipari beruházásába Műszakvezetőként. Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. A tatabányai autóipari beszállító cég az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. Rugalmas vezetőséggel tud együtt dolgozni, akik munkáját megbecsülik, hosszútávon, stabilan számíthat rájuk, s fejlődésére is figyelmet fordítanak. Ide érdemes váltani, lehet éppen ÖNT keresik!

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Gyártás / Termelés | Budapest

Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, ahol gyakorlati tudást is szerezhetsz? Partnerünk közel 30 éve gyárt vörös és sárgaréz alapanyagból kiváló minőségű csőszerelvény termékeket. Csatlakozz te is, hogy még sikeresebbek lehessenek!

A hirdetés lejár 21 nap múlva