Beszerzési Koordinátor

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk piacvezető Magyarországon a háztartási, ajándék, vendéglátó és hobby kreatív termékek forgalmazásában. Csapatukba most olyan kollégát vagy kolléganőt keresnek, aki pontos, precíz munkavégzésével még hatékonyabbá tehetné a Beszerzési Vezető és a Termékmenedzserek napi munkáját.

Lehet, hogy téged keresnek? Ha otthonosan mozogsz a kereskedelem világában és minden - ezen a területen felmerülő problémára - tudsz egy jó Excel képletet, akkor egész biztosan!

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Multinacionális gyártó cégnél dolgozik és stratégiai beszerző? Kovácsolt alkatrészek és öntvények beszerzésében van tapasztalata? Szeretne olyan helyen dolgozni, ahol a teljes stratégiai beszerzés kialakításáért és megvalósításáért felel egy személyben? Amennyiben ezekre egyértelműen IGEN a válasza, akkor ez a pozíció Önnek szól! Ügyfelünk közel 50 éves múlttal rendelkező, stabil, skandináv tulajdonú fémmegmunkálással foglalkozó vállalat, akik 3 kontinensen közel 1200 főt foglalkoztatnak. A magyarországi gyár Budapesttől 130 km-re fekszik Borsod-Abaúj-Zemplén megye festői környezetében, ahol közel 230 fő gyártja a minőségi alkatrészeket, az autóipar, az általános ipar és a távközlési ipar számára. Jelenleg bővülő, professzionális csapatuk keres új munkatársat az alábbi pozícióba: REGIONÁLIS KATEGÓRIA MANAGER - KOVÁCSOLT ALKATRÉSZEK ÉS ÖNTVÉNYEK TERÜLETÉRE A leendő munkatárs 3 EURÓPAI gyár kategória manageri feladatait fogja végezni, így önálló döntési jogkörrel és magas beszerzési értékkel dolgozik.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Szívesen dolgozna egy stabil működésű, magyar tulajdonban lévő vállalat alkalmazásában? Rendelkezik legalább 5 éves, beszerzési területen szerzett vezetői tapasztalattal, gyártó környezetben? Igazi stratégiai gondolkodású szakember, képes önállóan döntéseket hozni a beszerzési stratégiát illetően? Legalább középfokú német és angol nyelvtudással rendelkezik? Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, várjuk jelentkezését, hiszen Önt keressük Megbízónk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk magyar tulajdonban lévő, stabil működésű vállalat, melynek fő profilja az acélmegmunkálás. Csapatuk új tagját keressük az alábbi pozíció betöltésére: BESZERZÉSI VEZETŐ

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Bács-Kiskun megye

Kedves Álláskereső! Lehetsz akár beszerzési vezető, ezt az álláshirdetést most nektek, a beszerzési területen dolgozóknak írtuk! Ez nem egy átlagos álláshirdetés, hanem miattatok – értetek jött létre. Tudjuk, hogy a koronavírus miatt kialakult veszélyhelyzet miatt a Ti munkaviszonyotok vagy nagy veszélyben van, vagy pedig meg is szűnt. Így ennek érdekében létrehoztunk nektek egy teljesen általános álláshirdetést, és most fel szeretnénk szólítani Titeket, hogy: JELENTKEZZETEK BÁTRAN IPARÁGI TAPASZTALATTÓL FÜGGETLENÜL!

A hirdetés lejár 30 nap múlva