LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Asszisztens / Titkár / Titkárnő

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk a következő pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok:
  • Beszerzés - Ajánlatkérés
  • PO készítés, kiküldése (QA, Munkavédelem, Karbantartás, Logisztika, HR)
  • PO lezárása, módosítása, beérkezések nyomon követése – Bevétjegyezés
  • Számlák tételes ellenőrzése, lezárása
  • Számlák igazolása
  • Új beszállító, vevők felvétele SAP rendszerbe Finance-en keresztül, adatok begyűjtése
  • Készletek ellenőrzése és helyesbítése amennyiben szükséges
  • Helyi beszerzési körutak szervezése/koordinálása
  • Kiszállítások dokumentálása (Sales order, Outbound delivery, CMR, EKÁER)
  • Kapcsolattartás az olasz kollégákkal
  • Céges autó meghatalmazás készítése
  • Egyéb asszisztensi feladatok ellátása
  • Kommunális és újrahasznosított hulladék nyilvántartás vezetése
  • Bejövő hívások fogadása és kapcsolása
  • Alapanyag beérkezés táblázatok töltése
  • Havi és éves leltár koordinálása és riport készítése és riportálás az anyavállalat felé
  • Kimenő postakönyv töltése
  • SAP kód nyilvántartása és frissítése

Elvárások:
  • Minimum 3-5 év beszerzői gyakorlat multis közegben
  • Kiváló SAP ismeret és használat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Problémamegoldás, priorizálás
  • Higgadt, gyors, proaktív gondolkodás
  • Megbízható, rugalmas személyiség

Amit kínálunk:
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Negyedéves bónuszrendszer
  • Utazási költségtérítés

A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor

Amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk frissített szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert: ÜZLETFEJLESZTÉSI MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Országos

A hirdetés lejár 39 nap múlva

The second largest building materials company in the world, employing 89,000 people in 31 countries - is looking for a new colleague in the following position: JUNIOR PURCHASING COORDINATOR. AIM OF THE POSITION The main task of the new employee is the development and implementation of effective sourcing strategies for assigned categories, whilst delivering maximum satisfaction to internal customers. Ensure all assigned sourcing activities are fulfilled within the required time, at the required quality and other required specifications and conditions, with the minimum Total Cost of Ownership (TCO) whilst respecting the specific procurement procedures. Manage MM SAP system in sustainable way and ensure timely and accurate support to internal clients for procurement system performance. The new colleague will be a member of our procurement team.

A hirdetés lejár 20 nap múlva