BÉRSZÁMFEJTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: HR / Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: és

Megbízónk Kőbánya központjában található, családias hangulatú könyvelőiroda. Bővülés érdekében keressük számukra az új kollégát
munkakörbe.

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés ügyfeleik és saját állományuk részére
  • Hatóságok felé bevallások, adatszolgáltatások, statisztikák készítése
  • Jogviszony változások lejelentése
  • Munkavállalók be- és kiléptetésének ügyintézése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
Elvárások:
  • Bérszámfejtő és tb ügyintéző képesítés
  • Legalább 2-3 év szakirányú tapasztalat
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Önálló munkavégzés, ügyfélbarát hozzáállás
  • MS Office eszközök felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • Novitax könyvelő program ismerete
Juttatás:
  • Családbarát munkahely
  • Piacképes alapfizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Hat órás vagy teljes munkaidő lehetősége
Munkavégzés helye:
  • Kőbánya központ
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

HR / Munkaügy | Hajdú-Bihar megye

Partnerünk minőségi élelmiszeralapanyag gyártás területén nagy hírnévnek örvendő, hazai tulajdonú, nagy múltú mezőgazdasági cég, amely olyan hús- és tejkészítményeket gyárt és forgalmaz, melyek között számos díjjal jutalmazott termék található és mindegyik méltán népszerű a magyar fogyasztók körében. Expanzív kereskedelmi, marketing és termelési terveiknek, és innovatív, jövőbe mutató termékfejlesztéseiknek köszönhetően dinamikus fejlődés alatt áll. Értékesítési tevékenységük, termékeik egyre szélesebb vevőközönség előtt ismertek. Amennyiben Te is szeretnél részese lenni egy hazai termékcsoport terjeszkedésének, akkor csatlakozz csapatukhoz Bérszámfejtő, üzemi adminisztrátor pozícióba.

A hirdetés lejár 8 nap múlva
HR / Munkaügy | Pest megye

Megbízónk egy teljes logisztikai szolgáltatást kínáló vállalat, amely elsősorban a tandem szerelvényes nemzetközi áruszállításra, illetve raktározásra szakosodott. Fiatalos csapatukba keresik új kollégájukat BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ munkakörben.

A hirdetés lejár 15 nap múlva