SZAKÁCS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk közétkeztetéssel és ételkiszállítással (pl. Béres Alexandra Súlykontroll) foglalkozó, több, mint 10 éves, pénzügyileg stabil megbízónknak keresünk főzőkonyhájába
SZAKÁCS
munkatársat azonnali kezdéssel.

Cégünknek évekre előre megkötött, fix szerződései vannak, az ügyfélelégedettség igen magas az általunk készített ételekkel, és a szolgáltatásunkkal kapcsolatban. A NÉBIH vizsgálat alapján törökbálinti főzőkonyhánk benne van a felső 1%-ban, ami egy visszajelzés a folyamatos kiváló minőséget előállító kollégák részére. Kollégáink egy része hosszú évek óta velünk dolgozik, hiszen az a célunk, hogy mindenkinek hosszútávú, biztos megélhetést biztosítsunk.
Feladatok:
  • Anyagkiszabat értelmezése, abból való munka elvégzése
  • Felelősség a minőségért, tálalásért, csomagolásért, sokkolásért, a HACCP betartásáért, nyomon követésért, a konyhai zárásért
  • Munkaidő betartása, és betartatása a kollégákkal
Amit elvárunk:
  • Rendelkezzen min 1-2 éves nagyüzemi konyhai tapasztalattal legalább 200-300 adag nagyságig
  • Tudjon önállóan dolgozni. A csapatszellem elvárás
  • Legyen munkájára igényes, tiszta, szeresse a szakmáját, legyen proaktív, javaslattevő vagy akár kritikus. Legyen jó kommunikátor
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás anyagi támogatása szükség esetén
  • Étkezés támogatása
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Törökbálint (Pest megye)

Munkavégzés ideje:

  • Vasárnaptól - csütörtökig  6:00h-14:30h-ig
  • Kérjük csatolja frissített önéletrajzát motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás / Idegenforgalom | Budapest

Szereztél már veztői tapasztalatot? Szeretnél elhelyezkedni egy emberközpontú, otthonos környezetben kereskedelmi területen? Akkor ez a Te lehetőséged! Megbízónk svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházukba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba: KERESKEDELMI VEZETŐ

A hirdetés lejár 14 nap múlva