PROJEKTVEZETŐ / FŐÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Országos

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 2016. novemberében alakult 100 százalékban magyar tulajdonú zártkörűen működő részvénytársaságként. A társaság fő profilja a vasútépítés, emellett 2018-ban elindította a magasépítési üzletágát is. Komplex generálkivitelezést végez a tervezéstől a használatbavételig az építőipar minden szegmensében. A társaság megrendelés-állománya – és ezzel párhuzamosan munkavállalóinak a létszáma - folyamatosan nő. Magas színvonalú munkával versenyképes és stabil szereplője a hazai építőiparnak.
A cég tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres

munkakörbe magasépítési szakági területre.
Kiemelt feladatok:
  • A projektek műszaki megvalósításának, az alá tartozó építésvezetők és munkahelyi mérnökök koordinálása, vezetése
  • Teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a kivitelezési projektek helyszínein
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, tervezőkkel, műszaki ellenőrökkel
  • A kivitelezés folyamatosságának, minőségének, a határidők betartásának, előírt fedezet elérésének ellenőrzése
  • Az építéshelyi előírások (munkavédelmi, minőségügyi, stb.) betartásának folyamatos ellenőrzése

Elvárás:
  • Fejlett szervezőkészséggel bíró, határozott, agilis, önálló és felelősségteljes munkavégzésre képes, kommunikatív, jól terhelhető, vezetői adottságokkal rendelkező személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök, építészmérnök)
  • Kivitelezésekben szerzett legalább 5 éves releváns tapasztalat
  • MS Office ismeret, E-napló használat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria juttatás SZÉP kártyára
  • Céges személygépkocsi korlátlan hivatali és egyeztetett mértékű magáncélú használattal
  • Mobiltelefon, notebook korlátlan használattal
  • Kötetlen munkaidő

Munkavégzés helye:
  • Országos, budaörsi központtal

Amennyiben úgy érzi, hogy a megadott feltételek alapján megfelel az elvárásoknak, úgy kérem, csatolja frissített önéletrajzát renszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Megbízónk 2002 óta folyamatosan és sikeresen működik a magyar építőipari kivitelezés piacán, 100%-ban magyar tulajdonú társaságként. Tevékenységük főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. ÉPÍTÉSVEZETŐ pozícióba keresnek jelenlegi projektjeikre új kollégákat.

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Megbízónk 2016. novemberében alakult 100 százalékban magyar tulajdonú zártkörűen működő részvénytársaságként. A társaság fő profilja a vasútépítés, emellett 2018-ban elindította a magasépítési üzletágát is. Komplex generálkivitelezést végez a tervezéstől a használatbavételig az építőipar minden szegmensében. A társaság megrendelés-állománya – és ezzel párhuzamosan munkavállalóinak a létszáma - folyamatosan nő. Magas színvonalú munkával versenyképes és stabil szereplője a hazai építőiparnak. A cég tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres VÁLLALKOZÁSI VEZETŐ munkakörbe magasépítési szakági területre.

A hirdetés lejár 8 nap múlva