VÁLLALKOZÁSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 2016. novemberében alakult 100 százalékban magyar tulajdonú zártkörűen működő részvénytársaságként. A társaság fő profilja a vasútépítés, emellett 2018-ban elindította a magasépítési üzletágát is. Komplex generálkivitelezést végez a tervezéstől a használatbavételig az építőipar minden szegmensében. A társaság megrendelés-állománya – és ezzel párhuzamosan munkavállalóinak a létszáma - folyamatosan nő. Magas színvonalú munkával versenyképes és stabil szereplője a hazai építőiparnak.
A cég tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres

munkakörbe magasépítési szakági területre.
Kiemelt feladatok:
  • A vállalkozási csapat munkájának koordinálása, irányítása
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, számszaki ellenőriztetése, kiértékelése
  • Műszaki egyeztetés, döntéselőkészítés
  • Kalkulációk, ártükrök készítése, összeállítása
  • Pályázati dokumentáció előkészítése, összeállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás ajánlatkérővel, beszállítókkal, gyártókkal, vállalkozókkal a pályázati szakaszban szerződéskötésig
  • Összegző kimutatások, táblázatok készítése
  • Generálkivitelezési projektek felkutatásában való aktív részvétel

Elvárás:
  • Felsőfokú építőmérnök, építészmérnöki végzettség
  • Generálkivitelező cégnél szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • MS Project és Autocad ismeret előny
  • Elhivatottság, problémamegoldó készség és csapatszellem
  • Minőségi és önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria juttatás SZÉP kártyára
  • Céges személygépkocsi korlátlan hivatali és egyeztetett mértékű magáncélú használattal
  • Mobiltelefon, notebook korlátlan használattal
  • Kötetlen munkaidő

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Amennyiben úgy érzi, hogy a megadott feltételek alapján megfelel az elvárásoknak, úgy kérem, csatolja frissített önéletrajzát renszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Tolna megye

Megbízónk fővállalkozásban a Paksi Atomerőmű kiemelt beszállítójaként számos területen tevékenykedik: magas- és mélyépítészet, gépészeti rendszerek kivitelezése és karbantartása, víztermelési, szennyvízgyűjtési és elosztási rendszerek üzemeltetése és karbantartása, valamint villamos installációs tervezési, szerelési és karbantartási munkák elvégzése. Bővülés miatt keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe PROJEKTVEZETŐ VILLAMOSMÉRNÖK Ha szeretnél izgalmas projektekben részt venni és a Paksi Atomerőmű munkálatain dolgozni, akkor ez a Te lehetőséged!

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Megbízónk 2002 óta folyamatosan és sikeresen működik a magyar építőipari kivitelezés piacán, 100%-ban magyar tulajdonú társaságként. Tevékenységük főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. ÉPÍTÉSVEZETŐ pozícióba keresnek jelenlegi projektjeikre új kollégákat.

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Megbízónk 2016. novemberében alakult 100 százalékban magyar tulajdonú zártkörűen működő részvénytársaságként. A társaság fő profilja a vasútépítés, emellett 2018-ban elindította a magasépítési üzletágát is. Komplex generálkivitelezést végez a tervezéstől a használatbavételig az építőipar minden szegmensében. A társaság megrendelés-állománya – és ezzel párhuzamosan munkavállalóinak a létszáma - folyamatosan nő. Magas színvonalú munkával versenyképes és stabil szereplője a hazai építőiparnak. A cég tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres PROJEKTVEZETŐ / FŐÉPÍTÉSVEZETŐ munkakörbe magasépítési szakági területre.

A hirdetés lejár 9 nap múlva