ÜGYFÉLKAPCSOLATI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Senior account managerként dolgozol jelenleg egy kreatív / integrált ügynökségnél, és előrelépésre vágysz?

Szívesen folytatnád karriered egy családias létszámú, digitális ügynökségnél?

Úgy érzed, erőteljes vezetői kompetenciákkal rendelkezel, így könnyedén tudnál irányítani egy kisebb csapatot?

Emellett az angol nyelvű kapcsolattartás, prezentálás sem okoz gondot számodra?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Megbízónk számára!

Partnerünk egy családias létszámú, digitális ügynökség, amely közel 20 éve jelen van a piacon. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak rád?
  • Részvétel az üzletszerzési munkában prezentációk, stratégiák kidolgozásában,
  • Prezentációk tartása a cég tevékenységéről, szolgáltatásairól
  • Meglévő ügyfelek ügyeinek figyelemmel követése, stratégiai javaslattétel új szolgáltatások bemutatására
  • Account managerek szakmai munkájának támogatása
  • Tender anyagok kidolgozása
  • Részvétel árajánlatok készítésében,
  • Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás, az alvállalkozói bázis karbantartása
  • Belső és külső kommunikáció kézben tartása (social media, hírlevelek)
Milyen elvárásoknak kell megfelelned ahhoz, hogy te legyél a kiválasztott a pozícióra?
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Legalább 5 éves, integrált vagy kreatív ügynökségnél szerzett szakmai tapasztalat (account managerként, traffic managerként, project managerként)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős reklámpiaci elméleti szaktudás, képesség szakértői kritika megfogalmazására

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai anyagoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Marketingesként képzeled el a jövőd? Otthon vagy az online kommunikáció világában, és olyan lehetőséget keresel, ahol kamatoztathatod kreativitásod? Ha a válasz igen, ez a nyitott pozíció Neked szól! Partnerünk egy folyamatosan fejlődő, online kereskedelemmel foglalkozó cég, amely már 15 éve van jelen a piacon. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása, ezáltal a közös célok együttes elérése. RÉSZMUNKAIDŐBEN IS VÉGEZHETŐ!

A hirdetés lejár 7 nap múlva