ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER (HR területre)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha már van munkaerőkölcsönzésben, Hr területen szerzett tapasztalatod , jól ismered a piacot és szeretnéd kiprobálni magad az értékesítésben akkor ez a TE lehetőséged!

HR szolgáltató cég részére

ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER
pozícióba keresünk munkatársat.
Feladataid lesznek:
  • Munkaerő - kölcsönző cég új HR projektjeinek felépítése
  • Sales stratégia kialakítása, új ügyfelek szerzése
  • Potenciális leendő ügyfelek személyes látogatása országosan
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése és lebonyolítása
  • Ajánlatok adása és utókövetése, ártárgyalások, szerződések lebonyolítása
  • Ügyfélkapcsolatok fejlesztése, fenntartása
  • Kölcsönzési- Közvetítési projektek teljes körű kezelése
  • Ügyfelek látogatása, kapcsolattartás a dolgozói állománnyal
  • Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos HR feladatok ellátása

Téged várunk, ha:
  • Van tapasztalatod HR területen üzletfejlesztésben, partnerek személyes látogatásában
  • Rendelkezel kapcsolati hálóval
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Előny:
  • Munkaerő kölcsönzésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk neked:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Rugalmas munkavégzés, nagy önállóság
  • Home office
  • Telefon
  • Céges autó korlátlan használatra

Munkavégzés helye:
  • Országos, heti két alkalom a hegyeshalmi irodában

Jelentkezni frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!

Hasonló pozíciók

HR / Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners egy jól ismert munkaerő-közvetítő cég, amely évről évre nagyobb szeletet hasít ki a hazai munkaerő-közvetítői piac teljes forgalmából. Saját csapatunk bővítése miatt keresünk most egy olyan lelkes kollégát, aki hivatásának tekinti a fejvadászatot, és ebben a szakmában képzeli el jövőjét is.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
HR / Munkaügy | Országos

Kiválóan kommunikálsz és mindig is szeretted a toborzás-kiválasztási területet? Szeretnél rugalmas munkaidőben dolgozni, akár otthonról? Rendelkezel középfokú végzettséggel? Van a toborzás területen tapasztalatod is? Az már csak hab a tortán! HA igen, ez a lehetőség Neked szól, jelentkezz MOST! Ki a Megbízó, aki hirdet? Ügyfelünk Magyarország egyik dinamikusan növekvő munkaerő kölcsönző és gyártó cége. Megújuló szervezetébe keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: TOBORZÓ

A hirdetés lejár 24 nap múlva