TEST AUTOMATION ENGINEER (PERL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat.

Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. 120 fős budapesti csapatuk, a cég 2001-es megalakulása óta a világ legnagyobb K+F vállalatainak vált megbízható partnerévé. A vállalat a 11 országban működő, több mint 3 300 főt foglalkoztató vállalatcsoport tagja.

Szoftverfejlesztőik a legújabb technológiák segítségével támogatják a partnereiknél folyó K+F munkát.

Dinamikus, fiatal műszaki csapattal dolgoznak, NAGYSZERŰ KÖRNYEZETBEN „NEM MINDENNAPI” MUNKAKÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT. A feladatok nem egyhangúak, folyamatosan ÉLVONALBELI technológiákkal dolgoznak, világpiacon vezető partnerekkel, külföldi kollégákkal kooperálva.

A fejlesztések az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat bővülése sem áll meg az év folyamán,

kollégákat keresünk számukra.
Feladatok:
  • Új funkciók megtervezése, megvalósítása,
  • Specifikációk végrehajtása,
  • Meglévő kód felülvizsgálata az új coding guide-nak megfelelően,
  • Nem használt funkciók azonosítása,
  • Új kód elkészítése a nem használt funkciók elhagyásával,
  • Unit tesztek írása,
  • Hibajavítások.
Elvárások:
  • Min. középfokú informatikai végzettség,
  • Min. 1-2 éves tapasztalat valamelyik script nyelv magabiztos használatában (Perl, Bash, Shell),
  • Git ismerete,
  • Linux magabiztos felhasználói szintű ismerete,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • Analitikus gondolkodásmód.
Előnyök:
  • Tesztelői tapasztalat (production test).
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Skandináv munkakultúra (családbarát, emberközpontú),
  • Élvonalbeli fejlesztési technológiák és projektekben való részvétel.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. There are currently 30 main colleagues working at their headquarters in Budapest, and now we are looking for a new colleague in their expanding team as a SERVICE DELIVERY MANAGER

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. Now we are looking for a new colleague in their expanding team as a

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Székesfehérvár

Az IVM Zrt. ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik, melyek Magyarországon kívül számos európai vállalatnál is megtalálhatóak. Várjuk azon jelentkezőket, akik szeretnének egy nemzetközileg elismert, dinamikusan fejlődő vállalathoz csatlakozni az alábbi pozícióban: IT SUPPORT - 2ND LEVEL

A hirdetés lejár 25 nap múlva