MŰSZAKI RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk fő profilja karbantartási termékek (csapágyak, láncok, anyagmozgatáshoz, hidraulikához és  vezérléstechnikához  kapcsolódó termékek) és szolgáltatások nyújtása ipari felhasználók számára.
Számukra keresünk új munkatársat

pozícióba.
Feladatok:
  • Termékek bevételezése, tárolása és kiadása
  • Műszaki termékek beazonosítása, ajánlatok bekérése
  • Folyamatos leltározás biztosítása
  • Raktáron nem tartott termékek esetében potenciális szállítók felkutatása
  • Kiemelt ügyfelekkel és szállítókkal történő kapcsolattartás
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki beállítottság
  • Műszaki raktári területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Angol nyelvtudás
Juttatás:
  • Alapfizetésen felül cafeteria
  • Céges autóbuszjárat
  • Családias hangulat, fiatalos csapat
Munkavégzés helye és ideje:
  • Tatabánya
  • Két műszakos munkarend (6-14; 14-22)
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap? Ha csatlakozol a raktáros csapatunkhoz, ezért még fizetést is kapsz. Budaörsi telephelyünkre keresünk autószerető autóraktárosokat, akik a gyárból frissen kijött gépjárműveket mozgatják beérkezéskor és kiszállításkor, valamint a vagonokról állnak le velük rotáció keretében.

A hirdetés lejár 22 nap múlva