Pénzügyi munkatárs és Irodavezető

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Multinacionális vállat, de családias légkör?!
Pénzügyi feladatok és irodavezetői munkakör?!

Mindig arra vágytál hogy:
• egy olyan vállalatnál dolgozz, ahol napi szinten használhatod az angol nyelvtudásodat?
• nemzetközi kapcsolatokra tehetsz szert?
• összeszokott csapatban dolgozhass és ismerd név szerint is a kollégáidat?
• a szakmádban helyezkedj el, pénzügyi területen?
• azt is csinálhasd amit igazán szeretsz: Kézben tartani az iroda életét, gondoskodni magad és a kollégáid munkahelyi jólétéről?
Nemzetközi partnercégünkhöz keresem, azt a pénzügyi tapasztalattal rendelkező munkatársat, aki szívesen besegít pénzügyi számlák kezelésében, riportok készítésében és a sokrétű, időnként kifejezetten kreatív irodavezetői feladatok elvégzésében. Itt az angol nyelvtudás sem fog elkopni! Jelentkezz!

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cég leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon, melynek főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Jelenleg a MEZŐGAZDASÁGI ÜZLETÁGA új munkatársat keres KOORDINÁTOR munkakörbe.

A hirdetés lejár 21 nap múlva