SZOFTVER DOKUMENTÁCIÓS MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ki a megbízónk?

Partnerünk egy orvostechnikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Új szakembert keresnek csapatukba az alábbi pozíció betöltésére:

A munkakör célja:
  • Orvosi mérőkészülékek felhasználói szoftvereihez tartozó dokumentáció készítése és frissítése.
Fő feladatok:
  • Orvosi műszerekhez fejlesztési és utógondozási dokumentáció létrehozása és karbantartása,
  • Új szoftver verziókhoz tartozó dokumentáció készítése,
  • Változás és hibakezelő rendszer használata, kimutatások készítése,
  • Követelmények kezelése, nyomkövetése,
  • Minőségirányítási rendszerünk szerinti projektdokumentáció készítés,
  • Kapcsolattartás a mérnök csapattal,
  • Termékek fejlesztésében aktív részvétel,
  • Tesztelés támogatása, tesztesetek kidolgozása,
  • Esetenként szoftver kód átnézése, javítása, továbbfejlesztése.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • MS Office eszközökben való jártasság (Excel, Word),
  • Rendszerszemlélet és problémamegoldó készség,
  • Angol nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs készség és csapatmunkára való nyitottság,
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés.

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • IBM DOORS tapasztalat,
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat.

Mit kínál a cég?
  • Versenyképes fizetés,
  • Szakmai fejlődés, kihívások,
  • Barátságos munkakörnyezet,
  • Stabil munkahely,
  • Világsikerű magyar termékek fejlesztése, utógondozása  Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak. Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is. Miért izgalmas ez a terület? Mert ebben a szektorban örökké változatos és kihívást jelentős problémák várnak arra, hogy megoldhasd őket - hatalmas adatmennyiségek, összetett adatmodellek, komplex algoritmusok, és persze a magas rendelkezésre állást is biztosítani kell a felhasználók számára! Budapesti csapatukba keresünk most új senior szaktudású kollégát az alábbi pozícióba: DEVOPS MÉRNÖK

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. 120 fős budapesti csapatuk, a cég 2001-es megalakulása óta a világ legnagyobb K+F vállalatainak vált megbízható partnerévé. A vállalat a 11 országban működő, több mint 3 300 főt foglalkoztató vállalatcsoport tagja. Szoftverfejlesztőik a legújabb technológiák segítségével támogatják a partnereiknél folyó K+F munkát. Dinamikus, fiatal műszaki csapattal dolgoznak, NAGYSZERŰ KÖRNYEZETBEN „NEM MINDENNAPI” MUNKAKÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT. A feladatok nem egyhangúak, folyamatosan ÉLVONALBELI technológiákkal dolgoznak, világpiacon vezető partnerekkel, külföldi kollégákkal kooperálva. A fejlesztések az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat bővülése sem áll meg az év folyamán, Integration Engineer kollégát keresünk számukra.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Komárom-Esztergom megye

Modern technológia, sikeres - tőkeerős cég, rugalmas vezetőség, maximális támogatás, megbecsülés, garantált. ÉRDEKES lehet? Ha IT rendszergazda vagy RENDSZERMÉRNÖK tapasztalattal rendelkezel multinacionális környezetben, most lehetőséged van egy ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁSBA becsatlakozni, részt vehetsz a folyamatok kialakításában. Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen, a tatabányai autóipari beszállító cég az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. Ha a felsorolt feladatok EGY RÉSZÉBEN már van tapasztalatod, esélyes vagy elnyerni a pozíciót, jelentkezz!

A hirdetés lejár 21 nap múlva