TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk debreceni székhelyű, dinamikusan fejlődő, fényforrások

nagykereskedelmével foglalkozó cég. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi

pozícióba:

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség jellemez
  • Ismérved a precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Jártas vagy a tárgyalástechnikában, annak fortélyaiban
  • A magas szintű termék és piacismeret (a fényforrásokat illetően) nem jelent gondot számodra
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod napi szinten használod

A következő feladatok várnak Rád:

  • Kapcsolatépítés, új partnerek akvirálása, piacbővítés fontosságának folyamatos szem előtt tartása
  • Volumen és disztribúció növelése
  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése
  • A beérkező rendelések feldolgozása
  • Ügyfélorientált hozzáállás, folyamatos kapcsolattartás  a meglévő partnerekkel
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Előnyt jelent számodra:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Miért érdemes velünk dolgoznod?

  • Teljesítményarányos, versenyképes fizetést nyújtunk
  • Hosszútávú munkalehetőséget kínálunk egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez elengedhetetlen technikai eszközöket (szolgálati gépjármű, laptop, mobiltelefon)
  • Fontos számunkra a munkatársak folyamatos fejlődése, amit szakmai tréningekkel támogatunk
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Az értékesítés számodra nem csupán munka, hanem hivatás? Kitartó vagy, ha céljaid eléréséről van szó? Szeretnéd, ha eredményeidet szakmailag és anyagilag is kellőképpen elismernék? Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL feleltél, mindenképp görgess és olvass tovább, mert TÉGED keresünk! Partnerünk munkavédelmi eszközök, logisztikai segédanyagok forgalmazásával, márkaképviseletével foglalkozó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: ÉRTÉKESÍTŐ/TERMÉKMENEDZSER

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk egy nemzetközi cégcsoport tagjaként működő sikeres hazai vállalkozás, innovatív termékazonosítási megoldások piacán. 30 éve partnerei Magyarország legnagyobb és közepes vállalatainak, akik az ellátási láncban dolgoznak: gyártók, szállítmányozók, logisztikai cégek, nagykereskedők, kereskedelmi láncok, közművek és önkormányzatok. A világban nagy sebességű digitális átalakulás zajlik, ennek következtében a piac és üzleti lehetőség megragadásához és a kívánt fejlődés eléréséhez MEGOLDÁS ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba keres új kollégát a cég.

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Biatorbágyi központtal rendelkező ügyfelünk prémium kategóriás út és mélyépítési gépek, hulladékfeldolgozó technológiák forgalmazásával, szervizelésével és alkatrészek értékesítésével foglalkozik. A cég 90-es évektől kezdve biztosít stabil munkahelyet, családias környezetet és lehetőséget a fejlődésre munkatársainak. Ha Te is szeretnél egy olyan, folyamatos megújulásra képes, nyitott gondolkodású, új ötleteket értékelő munkahelyet, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni, akkor csatlakozz csapatunkhoz! Sales csapatuk bővül, munkatársat keresnek teljes munkaidőben, GÉPÉRTÉKESÍTŐ pozícióra, országos lefedettséggel. Téged keresünk, ha van már tapasztalatod rakodó, kotrógépek értékesítésében, vagy az azokhoz kapcsolható technológiák értékesítési piacán.

A hirdetés lejár 18 nap múlva