SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó cég
munkatársat keres

munkakörbe.
Feladatok:
  • Pénztár üzemeltetése, számlák formai, tartalmi ellenőrzése, kifizetések jogszabályoknak és belső szabályzatoknak megfelelő könyvelése, év végi leltári alátámasztása, analitikák vezetése, archiválása. (főfeladat)
  • Bankkártyás vásárlások dokumentumainak formai, tartalmi ellenőrzése, jogszabályoknak, belső szabályoknak megfelelő könyvelése, év végi leltári alátámasztása, analitikák vezetése, archiválása. (főfeladat)
  • Bankkivonat letöltése, könyvelése, partneri egyeztetése, év végi leltári alátámasztása, archiválása. (főfeladat)
  • Bejövő számlák formai, tartalmi ellenőrzése, Karadoxon keresztül igazoltatása, leigazolt számlák jogszabályoknak és belső szabályoknak megfelelő Navisionben történő könyvelése, folyószámlák rendezése, partneri egyeztetése, év végi leltári alátámasztása, analitikák vezetése, archiválása. (részfeladat)
  • Kimenő számlák kiállítása és könyvelése jogszabályoknak és belső szabályoknak megfelelően, folyószámlák rendezése, partneri egyeztetése, év végi leltári alátámasztása, analitikák vezetése, archiválása. (részfeladat)
  • Bérszámfejtési bérnapló könyvelése, bevalláshoz adatszolgáltatás adása, analitikák vezetése, archiválása. (részfeladat)
  • Főkönyvi tételek könyvelése, adóbevallásokhoz analitikák vezetése, archiválása. (részfeladat)
  • KSH, MNB adatszolgáltatások teljesítése. (főfeladat)
  • Banki utalandó állomány előállítása, rögzítése banki terminálba. (helyettesítés esetén)

Amit elvárunk:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és 3 év szakmai gyakorlat vagy szakirányú egyetemi/ főiskolai végzettség és 1 év szakmai gyakorlat
  • Excel, word normál felhasználói ismeretek
  • Precíz, pontos, szakmailag igényes munkavégzés, határidők betartása
  • Képesség a többféle számviteli feladat végzésére

Amit kínálunk:
  • Nagy szakmai tapasztalatokkal rendelkező kollégáktól tanulhat
  • Önálló munkavégzésre adunk lehetőséget
  • Részese lehet vállalatunk bővülésének, fejlődésének
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
Munkavégzés helye: 1106 Budapest, Jászberényi út 90.

Jelentkezni frissitett önéletrajzal és motivációs levéllel lehetséges, a jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cég leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon, melynek főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Jelenleg új munkatársat keres FŐKÖNYVELŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Partnerünk a UPS, a világ legnagyobb csomagkézbesítő cége. Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozicíóba: FŐKÖNYVELŐ

A hirdetés lejár 22 nap múlva