VÁGÓGÉP KEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Svéd tulajdonban lévő, zalalövői székhelyű nyomdaipari céghez keresünk

tapasztalt VÁGÓGÉP KEZELŐ munkatársat!

Elvárások:

4-5 éves vágógép kezelésében szerzett tapasztalat

- percíz munkavégzés

 Feladatok:

- anyag előkészítése vágáshoz, felpakolás a gépre

- késztermék eltávolítása a vágógéptől, átadása a raktárnak,

- maradék ívek és borítók végleges eltávolítása a termelésből,

- a vágógép napi vizsgálata, karbantartás,

- három műszakos munkavégzés.

Juttatás:

- átlagosnál jobb műszakpótlék,

céges busz 4 irányból,

- rendezett munkakörülmények.

Egyéb:

- munkavégzés helye: Zalalövő

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Szeretnél hozzáértéseddel egy versenyképes cég sikereihez csatlakozni? Nem okoz gondot ha 12 órás munkarendben kell ellátni a feladatot? Ha rendvédelmi szervezetben, vagy vagyonőri területen szereztél szakmai tapasztalatot és szakértelmed szívesen kamatoztatnád az iparág legösszetettebb biztonsági nyomtatással kapcsolatos technológiai környezetében, Te vagy a megfelelő munkatárs! Partnerünk bővülő csapatában legyél te az új Rendész munkatárs! Szeretnék, hogy munkatársaik elégedettek és jókedvűek legyenek, ezért biztosítják a feladatok sokszínűségét, különböző jóléti szolgáltatásokat (pl. magas fokú egészségügyi intézkedések, Palatinus strand belépő, Fitness terem belépő, rendszeres egészségügyi szűrések), a Kollektív Szerződésük kedvező feltételeit és természetesen jogtiszta környezetet. Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen található.

A hirdetés lejár 12 nap múlva