VÁGÓGÉP KEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Svéd tulajdonban lévő, zalalövői székhelyű nyomdaipari céghez keresünk

tapasztalt

munkatársat!

Elvárások:

  • 3-4 éves vágógép kezelésében szerzett tapasztalat,
  • percíz munkavégzés.

Feladatok:

  • anyag előkészítése vágáshoz, felpakolás a gépre
  • késztermék eltávolítása a vágógéptől, átadása a raktárnak,
  • maradék ívek és borítók végleges eltávolítása a termelésből,
  • a vágógép napi vizsgálata, karbantartás,
  • három műszakos munkavégzés.

Juttatás:

  • átlagosnál jobb műszakpótlék,
  • céges busz 4 irányból (Lenti, Őriszentpéter, Szombathely, Zalaegerszeg),
  • rendezett munkakörülmények.

Egyéb:

  • munkavégzés helye: Zalalövő.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát