Értékesítés támogató - Méréstechnikus munkatárs

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Unod a multik személytelenségét?
Szívesen kipróbálnád magad egy új területen?
Akkor ezt a lehetőséget NEKED találták ki!
Értékesítés támogató - Méréstechnikus munkatársat keresünk.
A cég fő profilja fémmegmunkáló gépek tartozékainak, kiegészítőinek, valamint mérőgépek és kézi mérőeszközök forgalmazása.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, családias hangulatú vállalatnál dolgozni, ahol megbecsülik a munkád? Rendelkezel legalább 5 éves, kereskedelmi területen szerzett szakmai tapasztalattal? Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt? Könnyedén boldogulsz az Excel táblázatokkal is? Emellett egy logikus, komplex gondolkodású, összetett feladatok megoldására képes személy vagy? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen ez a pozíció csak Rád vár! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy stabilan növekvő, családias légkörű vállalat. Profilját tekintve logisztikai segédanyagok és biztonsági eszközök kereskedelmével és márkaképviseletével foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: SENIOR KERESKEDELMI MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 27 nap múlva