AJÁNLATADÓ MUNKATÁRS (GÉPÉSZETI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 10 évnél több

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Gépész szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál?
Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza?
Elege van, hogy folyamatosan úton van és szeretne egy kiszámíthatóbb munkát, ahol szakmai tudása sem veszik kárba?
Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik?

Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak.

Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk

kollégát.
Feladatok:
  • Tender dokumentációk értelmezése (tervek, anyaglista, műleírás),
  • Helyszíni felmérések,
  • Anyag-kigyűjtések, rendszerezett anyaglisták elkészítése,
  • Ajánlatok bekérése,
  • Ajánlatok összerakása,
  • Belső dokumentációk pontos kezelése,
  • Kiszállítások nyomon követése,
  • Beszerzések hatékony intézése,
  • Projekt mérnökök támogatása irodából.
Elvárások:
  • Minimum gépész technikusi bizonyítvány
  • Legalább 5-10 éves szakmai tapasztalat ipari környezetben gépészeti rendszerek kivitelezésben,
  • Legalább 10-15 éves tapasztalat ajánlatadásban műszaki területen,
  • Ipari gépészeti kivitelezési ismeretek (anyag, berendezés, szereléstechnológia),
  • AutoCad alapszintű ismerete,
  • MS Office felhasználói ismeret,
  • Műszaki angol nyelv alapszintű ismerete (dokumentációs szintű megértés),
  • Jogosítvány (B kategória).
Előnyök:
  • Minimális vezérlési és beüzemelési ismeretek,
  • TERC ismerete,
  • Vállalatirányítási rendszer használatában tapasztalat,
  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnök végzettség.
Juttatások, ajánlat:
  • Megbízható, stabil háttér,
  • Kiváló csapat,
  • Folyamatos fejlődés és szakmai kihívások.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Kutatás-fejlesztés / R&D | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát INNOVÁCIÓS KONZULTÁNS pozícióba. Pályakezdő, de olyan tapasztalt fizikus, gépészmérnök és mechatronikai mérnök karon végzett szakemberek jelentkezését is várjuk - akik elemző, kreatív és nyitott szemléletükkel szívesen erősítenék egy piacvezető cég csapatát tanácsadóként K+F projekteken. A betanítást a cég biztosítja!

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk napjainkban vezető szerepet tölt be a kereskedelmi hűtéstechnológia területén. Kulcsrakész megoldásokat terveznek és telepítenek kereskedelmi áruházak, logisztikai központok, élelmiszer feldolgozó üzemek számára. Csapatuk új tagját keressük Jászárokszállásra SAP SPECIALISTA pozícióba.

A hirdetés lejár 21 nap múlva