MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ (FORGÁCSOLÁS TERÜLET)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Nógrád megye Budapest Győr

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Magabiztos műszaki tudással rendelkezel a forgácsolás területén?

Régóta dolgozol már mérnökként / technikusként, de szívesen kipróbálnád magad értékesítőként is?

Szeretnél kiszakadni a megszokott ipari környezetből, és a napjaidat inkább utazással, ügyfelek látogatásával töltenéd?

Emellett az angol nyelvű kommunikáció sem jelent gondot számodra?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, várjuk jelentkezésed, hiszen pont Téged keresünk partnerünk számára!

Megbízónk egy kis létszámú, külföldi tulajdonban lévő vállalat, amely forgácsolástechnikai megoldások értékesítésével foglalkozik. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ
Milyen feladatok várnak Rád?
  • Az észak-kelet magyarországi partnerek látogatása (Kecskemét-Debrecen vonala + Budapest)
  • Meglévő ügyfelekkel tárgyalások lebonyolítása, műszaki tanácsadás nyújtása, ajánlatok készítése
  • Forgácsolástechnikai megoldások összeállításában való részvétel, műszaki rajzok olvasása
  • A vállalat régi ügyfélkörével történő kapcsolatfelvétel
  • A korábbi partnerek újbóli megrendelésre való ösztönzése
Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Legalább középfokú, szakirányú műszaki végzettség
  • 2-3 éves, műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat (forgácsolási terület kiemelt előny!)
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erős kommunikációs készség, kiváló problémamegoldó képesség, önállóság
  • Erős műszaki szaktudás, értékesítői véna
Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?
  • Kiemelkedő alapbér + év végi bónusz
  • Cafeteria
  • Céges gépjármű magánhasználatra is
  • Nemzetközi előrelépési lehetőség
  • Kötetlen munkaidő
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Észak-Kelet Magyarország, Budapest (a cég győri központtal rendelkezik)

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Szívesen dolgoznál egy stabil hátterű, családias létszámú, épületgépészeti vállalatnál, akik kiváló minőségű forgalmazott termékeikkel a piac meghatározó szereplői? Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint: ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLET)

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL ! Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert. A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek. Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐT keresünk.

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 12 nap múlva