MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ (FORGÁCSOLÁS TERÜLET)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Nógrád megye Budapest Győr

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Magabiztos műszaki tudással rendelkezel a forgácsolás területén?

Régóta dolgozol már mérnökként / technikusként, de szívesen kipróbálnád magad értékesítőként is?

Szeretnél kiszakadni a megszokott ipari környezetből, és a napjaidat inkább utazással, ügyfelek látogatásával töltenéd?

Emellett az angol nyelvű kommunikáció sem jelent gondot számodra?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, várjuk jelentkezésed, hiszen pont Téged keresünk partnerünk számára!

Megbízónk egy kis létszámú, külföldi tulajdonban lévő vállalat, amely forgácsolástechnikai megoldások értékesítésével foglalkozik. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ
Milyen feladatok várnak Rád?
  • Az észak-kelet magyarországi partnerek látogatása (Kecskemét-Debrecen vonala + Budapest)
  • Meglévő ügyfelekkel tárgyalások lebonyolítása, műszaki tanácsadás nyújtása, ajánlatok készítése
  • Forgácsolástechnikai megoldások összeállításában való részvétel, műszaki rajzok olvasása
  • A vállalat régi ügyfélkörével történő kapcsolatfelvétel
  • A korábbi partnerek újbóli megrendelésre való ösztönzése
Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Legalább középfokú, szakirányú műszaki végzettség
  • 2-3 éves, műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat (forgácsolási terület kiemelt előny!)
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erős kommunikációs készség, kiváló problémamegoldó képesség, önállóság
  • Erős műszaki szaktudás, értékesítői véna
Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?
  • Kiemelkedő alapbér + év végi bónusz
  • Cafeteria
  • Céges gépjármű magánhasználatra is
  • Nemzetközi előrelépési lehetőség
  • Kötetlen munkaidő
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Észak-Kelet Magyarország, Budapest (a cég győri központtal rendelkezik)

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk fő profilja a szünetmentes áramellátó berendezések, és komplett rendszerek forgalmazása, valamint ehhez kapcsolódóan szaktanácsadás, telepítés, országos szervizszolgáltatás nyújtása. Büszkék arra, hogy műszaki termékeikkel, szolgáltatásaikkal Magyarországon több világviszonylatban is piacvezető cégnek nyújtanak stabil támogatást. Számukra keresünk most új munkatársat SENIOR MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Ügyfelünk az emelővillás targoncák és a raktártechnikai gépek világviszonylatában az egyik vezető gyártó. Megbízónk ügyfelei számára intralogisztikai, nagy teljesítményű megoldásokat fejleszt. Ennek alapjául elektromos és dízel üzemű targoncák, raktártechnikai gépek, raklapemelők, flottakezelő szoftver, automatizálási megoldások, vezetéstámogató rendszerek, finanszírozási ajánlatok, valamint a targoncákkal kapcsolatos szolgáltatások és a kezelők szakképzése szolgál. Ügyfelünk termékei a világ minden részén egyet jelentenek a prémium minőséggel, a megbízhatósággal, a német precizitással. Jelenleg csapatbővítés céljából keresünk hozzájuk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ kollégát. Ellátandó megyék: BUDAPEST ÉS PEST MEGYE

Értékesítés / Kereskedelem | Heves megye

Ügyfelünk az emelővillás targoncák és a raktártechnikai gépek világviszonylatában az egyik vezető gyártó. Megbízónk ügyfelei számára intralogisztikai, nagy teljesítményű megoldásokat fejleszt. Ennek alapjául elektromos és dízel üzemű targoncák, raktártechnikai gépek, raklapemelők, flottakezelő szoftver, automatizálási megoldások, vezetéstámogató rendszerek, finanszírozási ajánlatok, valamint a targoncákkal kapcsolatos szolgáltatások és a kezelők szakképzése szolgál. Ügyfelünk termékei a világ minden részén egyet jelentenek a prémium minőséggel, a megbízhatósággal, a német precizitással. Jelenleg csapatbővítés céljából keresünk hozzájuk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ kollégát. Ellátandó megyék: HEVES MEGYE, NÓGRÁD MEGYE