TELJESÍTMÉNYMENEDZSMENT-SZAKÉRTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Energiaipar

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk fő tevékenysége a villamos- és hőenergia-termelés, emellett villamos- és gázkereskedelmi engedéllyel is rendelkezik. Összesen 794 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőművét üzemeltetik. Elismert technológiájával és megbízhatóságával aktív szereplője hazánk villamosenergia-termelési és energiakereskedelmi piacának.

Csapatukba keresünk

pozícióba új munkatársat.
Feladatok:
  • Az erőmű teljesítőképességének nyomon követése, riportálása, javaslattétel a mutatkozó hiányosságok és degradációk kezelésére
  • Kereskedelmi tevékenység támogatása, tervezés és budget kontroll
  • Adatgyűjtés és adatszolgáltatás elszámolási tevékenységekhez, valamint a hatóságok és a rendszerirányítók felé
  • Ötletekkel és támogató munkával hozzájárulni a projektekhez
  • Szerződéskezelés
  • Minőségirányítási rendszerek megismerése, későbbiekben az eredményesség folyamatos fejlesztése, közreműködés a belső és külső auditok sikeres lefolytatásában
  • Kereskedelmi engedélyek naprakészen tartásának és a jogszabályok szerinti működés biztosítása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (energetikai vagy gépészmérnök)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat energetikai szakterületen
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű excel ismeret
  • Kiváló numerikus és analitikus készség
  • Önállóság, proaktivitás és megoldás orientáltság
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag (13. havi fizetés, áramkedvezmény, bónusz)
  • Képzési lehetőségek, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!