ÉPÍTÉSVEZETŐ (NYÍLÁSZÁRÓ BEÉPÍTÉS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy piacvezető, alumínium nyílászárókat, üvegfalakat és árnyékolókat tervező, gyártó és kivitelező vállalat.
Bővítés céljából keresnek

ÉPÍTÉSVEZETŐ

kollégát, aki a nyílászáró beépítésű projektekben az alvállalkozói csapatot tudja támogatni.

Fő felelőssége: építésvezetőként koordinálni a budai projekteket
Feladatok ellátásához nyelvtudás nem szükséges

Feladatok:
  • Nyílászáró beépítés projektmunkák kialakításában történő tanácsadás
  • Megnyert projektek leegyeztetése a gyártás-előkészítéssel és a vállalkozással
  • Felmérés az építési helyszínen, ennek dokumentálása és továbbítása vállalkozási mérnök felé
  • Beépítési segédelemek (pl. konzolok) megrajzolása vagy egyeztetése
  • Beépítési organizáció megtervezése, üzemvezetővel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Adott épületen dolgozó generál és/vagy más vállalkozókkal történő szakmai kapcsolattartás
  • Alvállalkozói nyílászáró beépítői csapatunk irányítása és ellenőrzése az építési területen
  • Elszámolások és teljesítés igazolások időben történő kiállítása, leigazolása
  • E-napló vezetése
  • Helyszíni munkavédelmi szabályok betartatása
  • Később esetlegesen felmerült garanciális igények azonnali ügyintézése, kiemelt gondozása
Elvárások:
  • Építész- vagy építőmérnök végzettség
  • Min. 2 év tapasztalat nyílászáró beépítésben építésvezetőként
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Alapszintű angol vagy német nyelvtudás
  • Nyílászáró tervezőprogramok ismerete (SchüCal)
  • Nyílászárók beépítésben szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés
  • Cégautó
  • Innovatív, piacvezető, trendteremtő cég
  • Minden igényt kielégítő technikai és szakmai háttér
Munkavégzés helye:
  • A projektek legnagyobb része Budapesten van, de a cég gyáregysége Kisbéren (Komárom-Esztergom megye) található meg
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített szakmai önéletrajza elküldésével!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our partner is a leading European specialist in the development and marketing of innovative and sustainable aluminium solutions for windows, doors, curtain walls, sliding systems, sun screening and conservatories. Driven by energy-efficiency and the willingness to take responsibility for the environment. In our current team, we are now looking for SALES ENGINEER (ALUMINIUM SYSTEMS AND SOLUTIONS) who will do his best to keep the company in the lead.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Szívesen dolgozna a legjobb alapanyagokkal, és keltene életre nagyméretű, luxus épületeket? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága PROJECT MANAGER kollégát keres exkluzív, A és A+ kategóriás irodaház kivitelezési projektjeihez. Náluk nemzetközi környezetben, és folyamatos projekt ellátottsággal dolgozhat a legnagyobb nevű ügyfelekkel!

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Somogy megye

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cég leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon, melynek főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Jelenleg a nemzetközi leányvállalat naperőmű építéshez munkatársat keres ÉPÍTÉSVEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 13 nap múlva