ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 2002 óta folyamatosan és sikeresen működik a magyar építőipari kivitelezés piacán, 100%-ban magyar tulajdonú társaságként.
Tevékenységük főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt.

pozícióba keresnek jelenlegi projektjeikre új kollégákat.
Feladatok:
  • Építőipari projektek (felújítások, generálkivitelezések) lebonyolítása
  • A projektvezető munkájának segítése a munkaterületen
  • A projekt csapat koordinálása;
  • Kapcsolattartás a műszaki ellenőrrel, alvállalkozókkal
  • Naprakész adminisztráció vezetése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása
Elvárások:
  • Min. középfokú építőipari végzettség
  • Min. 2-3 év tapasztalat magasépítésben, generálkivitelezésben építésvezető/művezetőként
  • E-napló vezetésében tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • TERC költségvetési program ismeret
Amit nyújtanak:
  • Piacképes bércsomag (alapbér + negyedéves bónusz + utazástámogatás)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér, szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megyei projekthelyszínek
  • Ritkábban vidék is előfordulhat
Amennyiben szakmai tapasztalatai alapján úgy érzi megfelel a támasztott elvárásoknak, várjuk jelentkezését önéletrajza benyújtásával együtt honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Megbízónk 2016. novemberében alakult 100 százalékban magyar tulajdonú zártkörűen működő részvénytársaságként. A társaság fő profilja a vasútépítés, emellett 2018-ban elindította a magasépítési üzletágát is. Komplex generálkivitelezést végez a tervezéstől a használatbavételig az építőipar minden szegmensében. A társaság megrendelés-állománya – és ezzel párhuzamosan munkavállalóinak a létszáma - folyamatosan nő. Magas színvonalú munkával versenyképes és stabil szereplője a hazai építőiparnak. A cég tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres VÁLLALKOZÁSI VEZETŐ munkakörbe magasépítési szakági területre.

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Megbízónk 2016. novemberében alakult 100 százalékban magyar tulajdonú zártkörűen működő részvénytársaságként. A társaság fő profilja a vasútépítés, emellett 2018-ban elindította a magasépítési üzletágát is. Komplex generálkivitelezést végez a tervezéstől a használatbavételig az építőipar minden szegmensében. A társaság megrendelés-állománya – és ezzel párhuzamosan munkavállalóinak a létszáma - folyamatosan nő. Magas színvonalú munkával versenyképes és stabil szereplője a hazai építőiparnak. A cég tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres PROJEKTVEZETŐ / FŐÉPÍTÉSVEZETŐ munkakörbe magasépítési szakági területre.