TELEPHELY VEZETŐ HELYETTES (MEZŐGAZDASÁGI TERÜLETRE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekelnek a növénytermesztés rejtelmei?
Szívesen kipróbálnád magad egy új területen?
Mindig is egy családias csapatban szerettél volna dolgozni? - Akkor ezt a pozíciót rád szabták!

Partnerünk immáron hat évtizede jelen van a dél-borsodi régió agráréletében. Növénytermesztésük produktumait döntően keveréktakarmányként, szárított fehérjetakarmányként és vetőmagként értékesítik, állattartó telepükön több, mint egymillió vágócsirkét és 36 ezer pulykát hizlalnak évente.

Csapatukba keresünk most dél-borsodi régióba

TELEPHELY VEZETŐ HELYETTES
munkatársat
Főbb feladatok:
  • Telephely működésének támogatása
  • Zavartalan termelés feltételeinek biztosítása
  • 10-40 fő koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Karbantartók munkájának felügyelete
  • Minőség folyamatos szinten tartása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Vezetői tapasztalat
  • Számítógépek és office-programok készségszintű használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Műszaki affinitás
  • Legalább középfokú végzettség
Előnyök:
  • Hasonló mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
Juttatások:
  • Étkezés biztosítása
  • Hosszútávú karrier lehetőség
  • Összetett juttatási csomag (cafetéria + bónusz)
  • Családias környezet és hangulat
  • Előrelépési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Szentistván, dél-borsodi régió
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!